ЄС|NATO

Швеція очолює рейтинг країн Європейського континенту по кількості згвалтувань

Це шокуючі факти, за якими стоять жахливі долі. Число згвалтувань стрімко зростає – і в Австрії також. У міжнародному рейтингу зґвалтувань Австрія знаходиться на ганебному 38-му місці! Швеція, країна ЄС, навіть входить до «топ-5».

Статистичні дані про згвалтування, як відомо, отримати дуже складно. Найбільша складність полягає в тому, що більшість жертв сексуального насильства вважають за краще не повідомляти про злочин. Крім того, закони про сексуальне насильство в багатьох країнах є неадекватними, непослідовними або не дотримуються на регулярній основі. Часто жертвам загрожують покарання, як це має місце в арабо-ісламському світі. Це також робить зрозумілим, чому Сирія, наприклад, посідає низьку позицію в рейтингу з 0,79 згвалтувань на 100 000 жителів, тоді як драматичні цифри Федеральної канцелярії за 2022 рік показали, що велику кількість сексуальних злочинів у цій країні вчинили мігранти із Сирії.

Першою європейською країною у списку є Швеція, яка посіла п’яте місце, з жахливим показником 63,54 зареєстрованих зґвалтувань на 100 000 мешканців. Веб-сайт WorldPopulationReview, який склав рейтинг, намагається пояснити це не в останню чергу тим, що у Швеції визначення сексуального насильства є ширшим, ніж в інших країнах.

Зрозуміло, статистика не дає жодної інформації про походження злочинців. Тут також цікаво подивитись на статистику злочинності в Австрії за попередній рік. Лише у 2022 році було скоєно 1139 зґвалтувань. Злочини скоїли 583 австрійці та 436 неавстрійців.

Ботсвана – країна з найвищим рівнем зґвалтувань у світі: на 100 000 осіб зареєстровано 96,87 випадків зґвалтувань. Це тривожне число пояснюється цілим рядом чинників, як-от: широке поширення зловживання алкоголем і відсутність адекватного статевого виховання країни. Уряд уже зробив кроки для вирішення цієї проблеми, ухваливши закони проти ґендерного насильства, змінивши застаріле ставлення до сексуального насильства та впровадивши комплексну сексуальну освіту у школах.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України