Новини з Австрії

Нова пам’ятка Відня набирає популярності: відбулося відкриття найвищої висотної гірки в Європі на Дунайській вежі

Новий проект німецького художника-об’єктника Карстена Холлера на висоті 165 метрів пропонує 7-9 секунд захоплення з видом на Відень, роблячи Donauturm особливо привабливою до її 60-річчя.

Від середи віденська Дунайська вежа отримала новий оригінальний атракціон. Про це повідомив директор Wien Holding Курт Голловітцер. Німецький художник-об’єктник Карстен Холлер створив і встановив конструкцію, яка вчора була передана в експлуатацію: напівпрозорий зовнішній скат на північній стороні вежі, що починається на висоті 165 метрів і довжиною 40 метрів, що веде до тераси на висоті 150 метрів.

Пауль Благусс, співзасновник Donauturm, розповів про свій перший спуск. «Я маю страх висоти. І це було велике випробування, але відчуття щастя після прибуття було дуже велике». Він одразу ж порадив повторити кілька спусків. “Це весело! Але вперше ти зайнятий лише своїми відчуттями, а вдруге можна вже більше насолоджуватися видами».

Нова гірка, яка відкрита щодня з 11:00 до 21:00 та для відвідування якого потрібен додатковий квиток вартістю 5 євро (для адреналінових бажаючих є пакет «Скотитися 10 разів, заплатити 8 разів»), є частиною нових акцентів, за допомогою яких Дунайську башту хочуть зробити привабливішою до 60-річчя її існування, йдеться у сьогоднішній прес-конференції.

“І це не буде останньою ідеєю”, – обіцяє Благусс, який захоплено розповідає про свої розмови з Карстеном Холлером, у якого з його установкою, для якої він отримав дозвіл на експлуатацію на три роки, вдається одночасно акцентувати і почуття життя та руху. Вартість гірки з полікарбонату становить 940 000 євро, і тепер вона є найвищою гіркою в Європі.

Також для любителів повільних видів Відня Краммер мав радісну новину: завтра нові приводи для тимчасово нерухомого через поломку кафе Donauturm будуть доставлені з Німеччини, а для встановлення потрібно приблизно два тижні.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України