Штрахе йде на вибори на пост бургомістра Відня: «Це мій рішучий Сomeback»

«Це остаточне повернення. Я буду балотуватися на пост бургомістра Відня на виборах 11 жовтня », — заявив Хайнц-Крістіан Штрахе на прес-конференції громадського руху Allianz für Österreich в четвер. «Ми потребуємо оновленої червоно-біло-червоної батьківщині та новому цивільному русі. Ми більше не приймаємо обмеження громадянських прав, тому що ми є охоронцями конституції», — сказав Штрахе. Фінальна презентація програми «Свобода і справедливість» призначена на 15 травня.

Штрахе різко критикує діяльність уряду бірюзово-зелених. Федеральний уряд робив лише самопіар і займався маркетингом протягом декількох тижнів», в той час як тисячі компаній знаходяться на межі банкрутств. Змінивши закон про епідемію «відразу», право на судовий позов було вкрадено владою у компаній і замінений на перспективу надання кредитів. Але кредити не є подарунком, але означають додаткову заборгованість і тягар для бізнесу.

Крім того, політик розкритикував уряд за нерозуміння суті шведського особливого шляху. На його думку, уряд у Стокгольмі вважає своє населення громадянами (Citoyen) і поважає їх свідомість. Уряд у Відні ж, думає, що має в Австрії справу з неповнолітніми нерозумними дітьми.

Штрахе назвав попередження федеральному уряду про небезпеку коронавіруса «злякуванням» і звинуватив його в тому, що він також видавав укази, які не відповідали закону. «І зрозуміло, що ми проти примусових мобільних додатків, типу СтопКорона і примусових щеплень», — сказавши Штрахе.

Тим не менш, його поява, можливо тільки в тому випадку, якщо політик не буде звинувачений та засуджений не за законом. Особлива комісія «Ібіца» і державний обвинувач в даний час розслідують численні справи, пов’язані з ним.

За матеріалами:https://www.krone.at/
Фото: APA/ROLAND SCHLAGER

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

nineteen + 19 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh