Новини з Австрії

Штрахе йде на вибори на пост бургомістра Відня: «Це мій рішучий Сomeback»

«Це остаточне повернення. Я буду балотуватися на пост бургомістра Відня на виборах 11 жовтня », — заявив Хайнц-Крістіан Штрахе на прес-конференції громадського руху Allianz für Österreich в четвер. «Ми потребуємо оновленої червоно-біло-червоної батьківщині та новому цивільному русі. Ми більше не приймаємо обмеження громадянських прав, тому що ми є охоронцями конституції», — сказав Штрахе. Фінальна презентація програми «Свобода і справедливість» призначена на 15 травня.

Штрахе різко критикує діяльність уряду бірюзово-зелених. Федеральний уряд робив лише самопіар і займався маркетингом протягом декількох тижнів», в той час як тисячі компаній знаходяться на межі банкрутств. Змінивши закон про епідемію «відразу», право на судовий позов було вкрадено владою у компаній і замінений на перспективу надання кредитів. Але кредити не є подарунком, але означають додаткову заборгованість і тягар для бізнесу.

Крім того, політик розкритикував уряд за нерозуміння суті шведського особливого шляху. На його думку, уряд у Стокгольмі вважає своє населення громадянами (Citoyen) і поважає їх свідомість. Уряд у Відні ж, думає, що має в Австрії справу з неповнолітніми нерозумними дітьми.

Штрахе назвав попередження федеральному уряду про небезпеку коронавіруса «злякуванням» і звинуватив його в тому, що він також видавав укази, які не відповідали закону. «І зрозуміло, що ми проти примусових мобільних додатків, типу СтопКорона і примусових щеплень», — сказавши Штрахе.

Тим не менш, його поява, можливо тільки в тому випадку, якщо політик не буде звинувачений та засуджений не за законом. Особлива комісія «Ібіца» і державний обвинувач в даний час розслідують численні справи, пов’язані з ним.

За матеріалами:https://www.krone.at/
Фото: APA/ROLAND SCHLAGER

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України