Авторські статтіНовини з Австрії

Відвідувач готелю в Австрії змушений оплатити штраф за загублений ключ в сумі 10365 євро

Світ ще не бачив такого театру абсурду — постоялець готелю на озері Нойзідль, житель Тіролю, загубив ключ від свого номера і тепер колектори вимагають сплатити штраф — рівно 10 365 євро!

Цей випадок, верніше непропорційно великий штраф, порушив громадськість.«Якщо ви втратите ключ, ви повинні замінити його. Це безперечно», – сказав експерт-юрист трудової палати Крістіан Шустер Вольф. Проте сума, яка пред’явлена гостю до оплати колекторським агентством абсолютно абсурдна.

Сам власник гостьового будинку бачить ситуацію інакше. Він стверджує, що це не звичайний ключ, а центральний ключ, який дає доступ до всіх номерах гостей. Тому йому довелося запрошувати фахівців із систем контролю та управління доступом, які провели повну заміну 27 подвійних циліндрів і виготовили дванадцять нових ключів. Вартість: 6334,19 євро.

Також в поясненні до штрафу зазначено: упущена виручка (3000 євро), плата за обробку документів (мабуть колекторською компанією) (896,94 євро), плата за нагадування (90 євро), збір доказів (35,70 євро). В сумі: 10,365 євро!

Зрозуміло, що гість поняття не мав про таку ціну звичайного на перший погляд ключа, відмовився платити такий безглуздий штраф і тому «ключовими фігурами» у цьому спорі стануть суди й адвокати.

За матеріалами: krone.at
Фото: pixabay.com

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.