Новини з Австрії

Штраф 550 євро за підтягування у парку Відня

У мережі розгорнулася запекла дискусія про чергове «коронавірусну» покарання для жителя Відня. Він повинний заплатити 550 євро, тому що кілька разів підтягнувся в парку відпочинку Оберлаа.

Повідомляється, що справа була так: жиьель Відня хотів підтягнутися на перекладині в парку Оберлаа, в його безпосередній близькості нікого не було. Однак під час підтягувань поруч зупинився поліцейський патруль і наклав штраф. Чолоік подав апеляцію проти покарання, тому що він не знав жодного правила, яке б він порушив. Відповіддю світового судді, який наклав суму штрафу за даними поліції, стало підтвердження штрафу 500 євро плюс 50 євро (10 відсотків від суми штрафу) «в якості компенсації витрат по справі».
Штраф 550 евро за подтягивание в парке Вены
Але не тільки розмір покарання є вражаючими — тепер вся інтернет-спільнота ламає голову над тим обмеженням, яке спортсмен міг порушити. Один користувач припустив, що студент не повинен був використовувати поперечину, і, очевидно, це правильна відповідь. Парки знову відкриті у Відня, але спортивні споруди в них все ще були закриті на час порушення.

Станом на 1 травня опівночі більше не існує заборони на відвідування або заборони на вихід, що означає, що вам більше не потрібно пояснювати, чому ви не вдома.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України