Новини з Австрії

Рейтинг Anholt Ipsos City Brands Index: Відень названо найкращим містом

Люди люблять Відень. Так що не тільки віденці (які часто мають подвійне ставлення до свого міста), але і перш за все гості з усього світу. Відень завжди знаходиться у верхніх рядках рейтингу міст. Тільки в минулому році «Економіст» вдруге поспіль зробив Відень самим придатним для життя містом в світі.

Тепер Відень був нагороджений знову. Це тому, що Відень має кращий «міський пейзаж» у світі. Зокрема, «Індекс міських брендів Anholt Ipsos» міжнародної компанії з дослідження ринку Ipsos оцінив 50 мегаполісів у шести категоріях. Основна увага приділяється «міському бренду».

Відень зайняв перше місце в районі «Місце». У категорії враховувалися такі нюанси, як клімат, чистота, краса будівель і ландшафт. Тут федеральна столиця змогла випередити своїх 49 конкурентів.

У загальному рейтингу Відень вперше посів сьоме місце . «Це ще раз підтверджує, що Відень відомий у всьому світі як мегаполіс що відмінно функціонує . Це важливий сигнал, який допоможе нам відновити туризм. Тому що, як тільки людям знову дозволять подорожувати, то при виборі місця вони будуть приділяти більше уваги чистоті та іншим аспектам функціонування міста», — сказав директор з туризму Вені Норберт Кеттнер.

Але не тільки місто, самі віденці також отримали гарні оцінки. Населення Відня на міжнародному рівні сприймається як відкрите і доброзичливе, такі заклади, як школи, лікарні і транспорт також оцінюються вкрай позитивно. Відень знаходиться на 5-му місці в зоні «Люди».

Європейські міста в цілому мають високий рейтинг і займають верхню половину світового списку: Лондон, Париж, Рим, Відень і Амстердам знаходяться у верхньому ряду (1-10); Берлін, Барселона, Женева, Копенгаген, Мюнхен і Стокгольм у іншому ешелоні (11-20); Мадрид, Дублін, Прага і Хельсінкі в рамках третього рівня (21-30); Москва, Варшава та Базель у четвертому десятку (31-40); Стамбул на п’ятому і останньому рівні (41-50).

За матеріалами:https://kurier.at/

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України