Рейтинг Anholt Ipsos City Brands Index: Відень названо найкращим містом

Люди люблять Відень. Так що не тільки віденці (які часто мають подвійне ставлення до свого міста), але і перш за все гості з усього світу. Відень завжди знаходиться у верхніх рядках рейтингу міст. Тільки в минулому році «Економіст» вдруге поспіль зробив Відень самим придатним для життя містом в світі.

Тепер Відень був нагороджений знову. Це тому, що Відень має кращий «міський пейзаж» у світі. Зокрема, «Індекс міських брендів Anholt Ipsos» міжнародної компанії з дослідження ринку Ipsos оцінив 50 мегаполісів у шести категоріях. Основна увага приділяється «міському бренду».

Відень зайняв перше місце в районі «Місце». У категорії враховувалися такі нюанси, як клімат, чистота, краса будівель і ландшафт. Тут федеральна столиця змогла випередити своїх 49 конкурентів.

У загальному рейтингу Відень вперше посів сьоме місце . «Це ще раз підтверджує, що Відень відомий у всьому світі як мегаполіс що відмінно функціонує . Це важливий сигнал, який допоможе нам відновити туризм. Тому що, як тільки людям знову дозволять подорожувати, то при виборі місця вони будуть приділяти більше уваги чистоті та іншим аспектам функціонування міста», — сказав директор з туризму Вені Норберт Кеттнер.

Але не тільки місто, самі віденці також отримали гарні оцінки. Населення Відня на міжнародному рівні сприймається як відкрите і доброзичливе, такі заклади, як школи, лікарні і транспорт також оцінюються вкрай позитивно. Відень знаходиться на 5-му місці в зоні «Люди».

Європейські міста в цілому мають високий рейтинг і займають верхню половину світового списку: Лондон, Париж, Рим, Відень і Амстердам знаходяться у верхньому ряду (1-10); Берлін, Барселона, Женева, Копенгаген, Мюнхен і Стокгольм у іншому ешелоні (11-20); Мадрид, Дублін, Прага і Хельсінкі в рамках третього рівня (21-30); Москва, Варшава та Базель у четвертому десятку (31-40); Стамбул на п’ятому і останньому рівні (41-50).

За матеріалами:https://kurier.at/

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

1 + 20 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh