Авторські статті

Штормова заметіль: українців попередили про негоду до Нового року

У передноворічний тиждень погода в Україні буде погіршуватися

Погода в Україні в передноворічний тиждень з 23 по 29 грудня значно погіршиться – очікується похолодання до температури нижче нуля, прогнозуються опади у вигляді зливи та мокрого снігу, сильний вітер з хуртовиною, а також штормові пориви. Про це розповіла синоптик Наталка Діденко на своїй сторінці в Facebook.

Початок нового, передноворічного тижня, відзначиться в Україні дощами, карпатським мокрим снігом, сильним південно-східним вітром і майже квітневою температурою повітря. Але не скрізь.

23-го грудня у більшості областей України очікується протягом дня +7+13 градусів. Проте на Заході температура знизиться завтра до +4+8 градусів. У східних областях також буде трохи свіжіше, +5+9 градусів.

Вітер південно-східного напрямку досягатиме 15-22 м/с, тобто, ймовірні штормові пориви. Дуже уважно обирайте місце для парковки автомобіля, враховуючи часом ненадійність білбордів (і за формою та й деколи за змістом))

Дощі пройдуть майже повсюди в Україні, окрім південно-східної частини. На Заході є ймовірність сильних дощів, у Карпатах – мокрий сніг та хуртовини. Шановні туристи! Не завдавайте зайвого клопоту службам порятунку та собі нервів.

У Києві понеділок очікується вологим, з дощем та поривчастим, до сильного, вітром. А ось температура повітря стрибоне аж до +10+12 градусів!

Нагадую, що похолодання до ‘мінусів‘ передбачається з 27 грудня.

На цьому тижні очікується навала новорічних корпоративів та пікові затори на дорогах, коли зубожілий наш народ збиратиметься за мисочкою бубликів та чашечкою чаю, завареного однією торбинкою на двох, щоб зекономити заварку. А також штурмуватиме магазини ‘Все по вісім гривень‘, щоб порадувати близьких білими ажурними пластмасовими шкатулочками на Новий рік.

Можливо, хтось розкошелиться й на більше та розкішніше щось, наприклад, на кухонні рушнички чи фен для волосся.

Головне, щоб усі не забули, що фейєрверки – заборонені.

Будемо людьми.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України