Щосуботи під час Адвенту громадський транспорт Відня буде працювати з більш короткими інтервалами

Для багатьох прямо перед Різдвом починається сезон покупок різдвяних подарунків. Шопінг-тури зазвичай супроводжуються кожен рік втратою часу в пробках і довгим пошуком місця на парковці. Тому Wiener Linien рекомендує всім пересісти на громадський транспорт.

У всі чотири суботи «Адвенту» громадський транспорт буде проїжджати по найпопулярнішим торговим вулицях і центрам частіше, ніж зазвичай. Крім того, Wiener Linien об’єднує численні маршрути автобусів і метро навколо найпопулярніших торгових вулиць і торгових центрів міста за чотирма передріздвяними суботами.

Таким чином, 7, 14 та 21 грудня лінії метро U1, U3, U4 і U6, а також маршрути трамваїв 43, 46 та 49 будуть працювати з частішими інтервалами, ніж зазвичай. У програму включені й автобусні лінії 14А, 22А, 24А, 57А і 59А, які теж будуть їздити по торгових вулицях частіше, ніж зазвичай.

Із-за великої кількості відвідувачів на Mariahilfer Straße міські автобусні лінії 1А, 2А і 3А будуть закриті чотири суботи. У ці дні Mariahilfer Straße буде призначений для пішоходів. Проте до неї також можна дістатися на громадському транспорті.

Докладні зміни можна подивитися тут

За матеріалами:https://www.vienna.at/
Фото: https://www.instagram.com/francesco_treu/

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

16 + 9 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh