В зоні проведення АТО волонтери виявили фрагменти тіла загиблої жінки

Днями волонтери «Плацдарм» (Гуманітарної місії «Чорний Тюльпан», ВГО «Союз «Народна Пам’ять») проводили чергові розкопки з часу Другої Світової війни.

Але пошуки солдатів в лісі біля села Соболівка (слов’янський р-н, Донецька область) припинилися в той момент, коли група виявила череп і сумку з жіночими фрагментами тіла. Зрозумівши, що знайдене явно не відноситься до періоду ВВВ, плацдармівці вирішили відразу ж повідомити Національну поліцію про випадкову знахідку.

По приїзду представників поліції, територія ще раз детально досліджувалася на наявність додаткових останків. В результаті чого було знайдено ще кілька фрагментів «рваних» людських кісток рук, ніг, нижньої щелепи з коронками… Судячи з усього, більшість фрагментів тіл давно розтягнули по лісі дикі тварини.

В сумці знаходились: штани, верхній одяг, гаманець, телефон, светр, таблетки, паспорт і пенсійне посвідчення, що належав літній жінці.

Коли саме вона загинула, і точно знайдені пошуковцями фрагменти належать жінці, ім’я якої зазначено у паспорті – можна буде сказати тільки після проведення експертизи.

Гуманітарна місія «Чорний Тюльпан» (проект ВГО «Союз «Народна Пам’ять») розпочала свою роботу 2 вересня 2014 року. За цей час було обстежено понад 105 населених пунктів, знайдено і вивезено тіла 829 загиблих.

Місія реалізується за підтримки посольства Швейцарії в Україні та Міжнародного Комітету Червоного Хреста.

Якщо Вам відомі місця поховань загиблих у ході подій на Донбасі у 2014-2017 роках, повідомляйте на Гарячу лінію «Чорного Тюльпана» – 0-800-210-135. Ми допоможемо повернути загиблих додому!

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

2 × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh