Бенедикт XVI прийняв лауреатів Премії Ратцінгера

17 листопада Бенедикт XVI прийняв лауреатів ватиканської “Премії Ратцінгера”. Вони прибули до резиденції Папи емерита в супроводі о. Федеріко Ломбарді, голови Адміністративної ради “Ватиканського Фонду Йозефа Ратцінгера – Бенедикта XVI”.

Переможцями премії в цьому році стали: німецький лютеранський теолог Теодор Дітер, який зіграв значну роль в редакції і затвердженні католицько-лютеранської “Спільної декларації про доктрину оправдання”; німецький католицький священик і теолог Карл-Хайнц Менкен – колишній професор теології на факультеті католицької теології  Боннського університету – відомий експерт у вченні Йозефа Ратцінгера; а також естонець Арво Пярт, православний композитор, який пише сакральну музику.

Нагороди вони отримають 18 листопада 2017 року з рук папи Франциска. Церемонія пройде в Клементинській залі ватиканського апостольського палацу і транслюватиметься в прямому ефір Ватиканським телевізійним центром.

На завершення зустрічі Арво Пярт виконає музичну композицію “Отче наш” на фортепіано, що належить Бенедикту XVI. Знаменитий композитор написав її з нагоди 60-річчя священства Йозефа Ратцінгера, в 2011 р. Під час церемонії вручення премії прозвучать також короткі твори у виконанні хору Сикстинської капели.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh