Авторські статті

Шокова терапія на найближчі дні або італійський варіант, – Юрій Романенко про карантин

Шокова терапія на найближчі дні

Завтра в Києві зупиняться пасажирський транспорт. Це правда. Знаю з джерел в мерії.

Про це повідомив Yuriy Romanenko

Моя порада Кличко і керівництву країни. Поки люди не будуть налякані, то вони будуть прагнути їздити і спілкуватися. Налякати людей. Дайте реальні факти або хоча б реальне уявлення картини. Дайте інтерв’ю з лікарями і владою з Уханя, щоб вони розповіли, як зволікання з екстреними заходами на добу генерує плюс 20 тис заражених на добу.

Далі поясніть, що як тільки люди перестануть лазити по вулицях і супермаркетам без діла, то громадський транспорт включать для того, щоб нормально функціонували всі служби.

ЗНІМІТЬ ВСЕ ТЕНДЕРНІ ОБМЕЖЕННЯ. ЦЕ ВІЙНА. ПОТРІБНО БРАТИ ШВИДКІ РІШЕННЯ. ЯКЩО КИЇВ НЕ МОЖЕ ШВИДКО КУПИТИ МАСКИ ЧЕРЕЗ ТЕНДЕРІВ, ТО Приберіть ТЕНДЕРА І КУПИТЕ ДЕШЕВО МАСКИ І ТУПО роздавати їх ВСЮДИ. Інакше нерозумно говорити, що люди ходять без масок, коли їх просто важко і дорого дістати. ЦЕ Ж СТОСУЄТЬСЯ І антисептиків, рукавичок. ШВИДКО ПРИНІМАЙТЕ РІШЕННЯ І ЗАПУСКАЙТЕ ВИРОБНИЦТВО ВСЕРЕДИНІ КРАЇНИ. ЦЕ ШАНС ДАТИ РОБОЧІ МІСЦЯ В УМОВАХ КРИЗИ І звільнитися від залежності ВІД КИТАЮ І ІНШИХ ВИРОБНИКІВ.

І пояснюйте, пояснюйте з ранку до вечора. Це війна. Люди повинні розуміти чому вони жертвують, заради чого і коли це закінчиться. Якщо вони не розуміють, вони будуть бунтувати. Багато втратять роботу і будуть страждати. Страждання має бути виправданим. Тоді настає прийняття і смиреності.

А як бонус вам кількість хворих, яка буде в Україні через місяць, якщо ситуація і далі буде розвиватися в такому ж безпілотному режимі. Юрий Глодовский (Юрій Глодовський) зробив розрахунки в екселі, використовуючи офіційну статистику. Як ви розумієте, реальна кількість буде ще више.

Потому я і кричу, щоб до цього поставилися серйозно.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України