Авторські статтіТехно

Експерт вказав на можливі проблеми Apple Event 2018

Оновлення AirPods відкладено, AirPower все ще ніде не видно, HomePod не запустився вчасно, MacBook Pro страждає від перегріву, а Apple розширювалися на зап’ясті, каже аналітик.

Чутки вказують на те, що компанія представити три пристрої в театрі Стіва Джобса в Купертіно, Каліфорнія, і в 10 ранку за Тихоокеанським часом у середу. Перший – з анонсованої ціною $699 6,1-дюймовий iPhone, більш дешеве пристрій за рахунок тонкощів, таких як подвійні об’єктиви і, можливо, матеріали. Друга – за $899 5.8-дюймовий телефон, який виступає в якості наступника iPhone Х, а найдорожче пристрій – за $999 6.5-дюймовий iPhone.

На відміну від торішніх телефонів, які використовували всі Touch ID, нова лінійка, як очікується, буде використовувати систему сканування Face ID, видаливши кнопку home в цьому процесі. Експерт вказав на можливі проблеми Apple Event 2018. Те, що відбувається з компанією, залишається загадкою для більшості клієнтів. Все звучить захоплююче, але Apple точно не користувалася хорошою рекламою, коли в останній раз вийшла на сцену театру Стіва Джобса. Оновлення AirPods було відкладено, бездротове зарядний пристрій AirPower все ще ніде не видно, HomePod не запустився вчасно. З продуктів, які запускалися, MacBook Pro страждав від перегріву, весь асортимент страждав від темпераментної клавіатури, а Apple розширювалися на зап’ясті у користувачів.

«Что происходит с Apple?»: Эксперт указал на возможные проблемы Apple Event 2018

Один пост в Reddit в грудні 2017 року показав, що старі телефони Apple, здавалось, сповільнювалися по мірі старіння батареї. Пізніше компанія визнала, що, щоб уникнути випадкових відключень від запиту занадто великої потужності, iOS була змінена, щоб уповільнити процесор і зменшити вимоги до батареї. Apple була вражена 59 передбачуваними груповими діями, компанія була змушена оголосити про запуск комутатора в оновленні програмного забезпечення. Mac склав всього 10 відсотків від прибутку Apple в третьому кварталі цього року, що робить його успіх, можливо, менш важливим для компанії в цілому.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України