Авторські статтіТехно

Лондон стане першим: ООН надала невтішний прогноз глобального потепління

Підвищення середньої температури призведе до затоплення багатьох прибережних міст, але максимальну загрозу світовий океан являє для столиці Британії.

Фахівці з ООН підготували звіт, у якому йдеться про загрозу глобального потепління. За невтішним прогнозам вчених, при підвищенні температури більше, ніж на 1,5 градуса Цельсія, вода підніметься на 40 сантиметрів. Для світового океану такий рівень здається вкрай значним, і являє собою реальну загрозу для прибережних міст і острівних держав.

При підвищенні температури, Лондон стане першим, з-за свого розташування, а також невдалого планування з точки зору безпеки. Вода розмиє грунт, що призведе до руйнування будівель. У такому разі столиця Британії буде повністю знищена разом з більшістю інших міст. ООН дала оцінку та іншим населеним пунктам, що піддаються загрозам першими. У їх число увійшли Х’юстон, Шанхай і Бангкок.

Додаткові побоювання для спеціалістів є інформація по використанню бар’єру Темзи. Гребля повинна була допомагати до 3 разів на рік, але звертатися до неї доводитися в 2 рази частіше.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.