Авторські статтіНовини

Що таке довготривалий дозвіл на проживання ЄС і хто його можe отримати

Що таке Дозвіл ЄС на довгострокове проживання?

Це  дозвіл  на  проживання,  який позволяє  перебування  в  Італії  на невизначений  час.
Дозвіл  на  проживання  довгострокових  резидентів  ЄС  є  також  персональним  посвідченням особи строком не більше ніж на 5 років з дати видачі або поновлення.
Поновлення  дозволу  має  бути  зроблено  на  прохання  зацікавленої  особи  та супроводжується оновленими фотографіями.

Які  вимоги  потрібні  для  того,  щоб  мати  дозвіл  ЄС  на  довгострокове проживання ?
Дозвіл  на  проживання  для  ЄС  може  бути  видано  іноземному  громадянину  в розпорядженні  дозволу  на  проживання  терміном  принаймні 5  років,  за  умови, що демонструє наявність мінімального щорічного доходу, рівний соціальні й допомозі (та знання італійської мови).

Увага:
Період  перебування  заявника  з правовим  статусом  дипломата  або  еквівалентним
статусом, тобто з короткостроковим дозволом на проживання, не може бути включеним в розрахунок безперервного легального п’ятирічного строку перебування на території країни.
Не переривають п’ятирічний строк перебування іноземця в країні та вносяться в розрахунок безперервного  легального  строку  перебування  терміни  відсутності  іноземця  в  країні  за умови,  що  вони  тривали  менше  6  місяців  поспіль  та  не  перевищували  10  місяців  в сукупності,  крім  випадків  коли  причиною  таких  перерв  була  необхідність  виконати військовий обов’язок або з інших поважних причин.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

sixteen − 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.