Новини

Що робити, якщо підодіяльник під час прання в машинці «з’їдає» всю білизну

Вирішуємо проблему просто

Підодіяльник – головний ворог всієї решти одягу та предметів білизну в пральній машині. Кожен раз одне і теж – всі речі знову опиняються всередині саме його. Рушники, майки, шкарпетки, труси, наволочки та ще багато іншого знову було «з’їдено» підодіяльником. Напевно багатьом паном цікаво, чому так відбувається і чи можна з цим щось зробити.

Чому дрібна білизна завжди потрапляє під час прання в машині в більш велике з формами кишені? Насправді відповідь на це питання досить проста. Справа в тому, що при  обертанні барабану пральної машини відбувається утворення кількох водних потоків і струменів. Одні з них великі, інші дрібні. Підковдра, як найбільша річ у барабані, підхоплюється тільки самим великим і сильним потоком, а всі інші речі «скачуть» на більш дрібних струменях.

Рухається підодіяльник в барабані набагато повільніше будь-яких інших промов, а іноді, із-за своїх габаритів і зовсім перестає обертатися, прилипаючи безпосередньо до стінок барабана. Дрібне ж білизну під час руху стискається ще сильніше, комкается і дуже швидко рухається. Рухаючись вздовж стінок барабана, рано чи пізно, воно потрапляє в проріз підодіяльника. А далі починає працювати «міцний коло» – речі, що потрапили всередину, збільшують підодіяльник і допомагають йому ловити все більше нових предметів. Пізніше, під час віджиму всі «з’єднання їдені» речі в добавок до всього іншого ще і перекрутяться між собою.

Примітка: найгірше те, що за такої ситуації з підодіяльником радикально скорочується якість прання.

Вирішити дану проблему можна, причому це не так вже складно. Найочевидніше, що можна зробити – це зашити підодіяльник перед тим, як відправляти його в стирочный барабан. Даний підхід буде найбільш надійним, але і найбільш витратним за часом. Можна також використовувати гумки для в’язання язання, щоб «натягнути» проріз підодіяльника. Також можна перетягнути підодіяльник мотузкою посередині, яка значно скоротить кількість білизни, що потрапляє всередину. Непоганою ідеєю є також зав’зв’язування в «хвостики» кутів даного предмета білизни. Нарешті, можна просто купити спеціальний мішок для прання і покласти підодіяльник в нього.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України