Що найбільше у відносинах лякає знаки Зодіаку?

1. Овен (21 березня – 19 квітня)

Очевидно, що найбільше вас лякає ідея того, що доведеться призупинити життя заради партнера і відносин. Ви схильні жити на швидкості. А це значить, що зазвичай вам не подобатися збавляти темп для кого б то не було. Але що робити, якщо партнер не може тримати ваш темп? Думка про те, що доведеться пристосовуватися дійсно вас лякає.

2. Телець (20 квітня – 21 травня)

Ви боїтеся, що ваша довіра і відданість зрадять. Людям важко заробити вашу довіру і повагу. Ві дуже вперті і рідко піддаєтеся впливу. Альо коли кому-то все-таки вдається заробити вашу відданість, ви залишаєтеся вірні їм все життя. Заради цієї людини ви підете на край землі; але саме тому вам буде так боляче, якщо ваша довіра зрадять.

3. Близнюки (22 травня – 21 червня)

Ви боїтеся зіткнутися з самим собою зсередини; і саме це вам доведеться робити у відносинах. Ві дуже звикли підлаштовувати свою особистість в залежності від ситуації, в якій перебуваєте і від людей, які поруч. Але у відносинах з ким-то вам дійсно доведеться бути самими собою; і ви боїтеся того, що це буде значить.

4. Рак (22 червня – 22 липня)

Ві смертельно боїтеся, що вас ранять у відносинах. Ви боїтеся опинитися вразливими із-за того, наскільки інтенсивно відчуваєте біль. Ві рідко любите виставляти свою невпевненість на люди. І в стосунках вас лякає ті, як багато доведеться показати про своє життя.

5. Лев (23 липня – 22 серпня)

Найбільше у відносинах ви боїтеся того, що у вас вкрадуть лаври. Ви завжди хочете бути в світлі софітів. Але що, якщо ви опинитеся в стосунках з кимось, хто вас просто затьмарює? Що ви виберете – любов або перемогу над партнером? Це жахлива дилема, з якою ви не хочете стикатися.

6. Діва (23 серпня – 22 вересня)

Ви найбільше боїтеся того, що відносини зруйнують ваші плани. Ви перфекціоніст і у вас свої методи. Альо відносини означають ті, що годину від годині вам доведеться підлаштовуватися – і це дійсно вас лякає.

7. Терези (23 вересня – 22 жовтня)

Природно, у відносинах ви найбільше боїтеся, що вас розлюблять. Ви відчайдушно любите догоджати людям. І як тільки вам вдається потрапити в розташування до людини, ви хочете залишатися там назавжди. Ви завжди робите все можливе, щоб подобатися людям. І вас лякає те, що ви можете розчарувати людей, яких любите.

8. Скорпіон (23 жовтня – 22 листопада)

Вас лякає ті, скільки всього потрібно про себе відкривати у відносинах. Ві від природи спостерігач, але не любите ділитися. Вам подобається дійсно помічати те, що відбувається навколо, але ви не любите ділитися інформацією про себе. А це як раз те, що вам потрібно буде робити у відносинах.

9. Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Звичайно, ви боїтеся того, що у вас заберуть свободу. Ви завжди хочете блукаті по світу життя і жити так, як хочете цього самі. Ви не хочете відчувати, що вас прив’язана язали або одомашнили; і ви переживаєте, що відносини не дадуть вам бути тімі, ким ви хочете бути.

10. Козеріг (22 грудня – 20 січня)

На вас багато чого лежить. Ви трудяга; і найбільше боїтеся, що ваші стосунки будуть вас відволікати. Ві неймовірно хочете зосередитися на досягненні мрії і боїтеся, що відносини можуть в якійсь мірі збити вас з курсом.

11. Водолій (21 січня – 18 лютого)

Нікого не дивує, що найбільше ви боїтеся зіткнутися зі своїми почуттями; і показати їх партнерові. Ві не дуже емоційні. Ви схильні жити згідно з принципами логіки і здорового глузду. Але любов – емоційна гра, і вам доведеться навчитися в неї грати.

12. Риби (19 лютого – 20 березня)

Ви найбільше боїтеся, що любов не досягне рівня ваших стандартів. Ви настільки превозносите любов у своїй уяві, що у вас великі очікування з приводу неї. На жаль, ви також знаєте, що можете прагнути досягти неможливого і боїтеся бути розчарованими.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

sixteen + 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh