Життя

Що найбільше у відносинах лякає знаки Зодіаку?

1. Овен (21 березня – 19 квітня)

Очевидно, що найбільше вас лякає ідея того, що доведеться призупинити життя заради партнера і відносин. Ви схильні жити на швидкості. А це значить, що зазвичай вам не подобатися збавляти темп для кого б то не було. Але що робити, якщо партнер не може тримати ваш темп? Думка про те, що доведеться пристосовуватися дійсно вас лякає.

2. Телець (20 квітня – 21 травня)

Ви боїтеся, що ваша довіра і відданість зрадять. Людям важко заробити вашу довіру і повагу. Ві дуже вперті і рідко піддаєтеся впливу. Альо коли кому-то все-таки вдається заробити вашу відданість, ви залишаєтеся вірні їм все життя. Заради цієї людини ви підете на край землі; але саме тому вам буде так боляче, якщо ваша довіра зрадять.

3. Близнюки (22 травня – 21 червня)

Ви боїтеся зіткнутися з самим собою зсередини; і саме це вам доведеться робити у відносинах. Ві дуже звикли підлаштовувати свою особистість в залежності від ситуації, в якій перебуваєте і від людей, які поруч. Але у відносинах з ким-то вам дійсно доведеться бути самими собою; і ви боїтеся того, що це буде значить.

4. Рак (22 червня – 22 липня)

Ві смертельно боїтеся, що вас ранять у відносинах. Ви боїтеся опинитися вразливими із-за того, наскільки інтенсивно відчуваєте біль. Ві рідко любите виставляти свою невпевненість на люди. І в стосунках вас лякає ті, як багато доведеться показати про своє життя.

5. Лев (23 липня – 22 серпня)

Найбільше у відносинах ви боїтеся того, що у вас вкрадуть лаври. Ви завжди хочете бути в світлі софітів. Але що, якщо ви опинитеся в стосунках з кимось, хто вас просто затьмарює? Що ви виберете – любов або перемогу над партнером? Це жахлива дилема, з якою ви не хочете стикатися.

6. Діва (23 серпня – 22 вересня)

Ви найбільше боїтеся того, що відносини зруйнують ваші плани. Ви перфекціоніст і у вас свої методи. Альо відносини означають ті, що годину від годині вам доведеться підлаштовуватися – і це дійсно вас лякає.

7. Терези (23 вересня – 22 жовтня)

Природно, у відносинах ви найбільше боїтеся, що вас розлюблять. Ви відчайдушно любите догоджати людям. І як тільки вам вдається потрапити в розташування до людини, ви хочете залишатися там назавжди. Ви завжди робите все можливе, щоб подобатися людям. І вас лякає те, що ви можете розчарувати людей, яких любите.

8. Скорпіон (23 жовтня – 22 листопада)

Вас лякає ті, скільки всього потрібно про себе відкривати у відносинах. Ві від природи спостерігач, але не любите ділитися. Вам подобається дійсно помічати те, що відбувається навколо, але ви не любите ділитися інформацією про себе. А це як раз те, що вам потрібно буде робити у відносинах.

9. Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Звичайно, ви боїтеся того, що у вас заберуть свободу. Ви завжди хочете блукаті по світу життя і жити так, як хочете цього самі. Ви не хочете відчувати, що вас прив’язана язали або одомашнили; і ви переживаєте, що відносини не дадуть вам бути тімі, ким ви хочете бути.

10. Козеріг (22 грудня – 20 січня)

На вас багато чого лежить. Ви трудяга; і найбільше боїтеся, що ваші стосунки будуть вас відволікати. Ві неймовірно хочете зосередитися на досягненні мрії і боїтеся, що відносини можуть в якійсь мірі збити вас з курсом.

11. Водолій (21 січня – 18 лютого)

Нікого не дивує, що найбільше ви боїтеся зіткнутися зі своїми почуттями; і показати їх партнерові. Ві не дуже емоційні. Ви схильні жити згідно з принципами логіки і здорового глузду. Але любов – емоційна гра, і вам доведеться навчитися в неї грати.

12. Риби (19 лютого – 20 березня)

Ви найбільше боїтеся, що любов не досягне рівня ваших стандартів. Ви настільки превозносите любов у своїй уяві, що у вас великі очікування з приводу неї. На жаль, ви також знаєте, що можете прагнути досягти неможливого і боїтеся бути розчарованими.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

two × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.