Що колір очей чоловіка або дружини може розповісти про особистість

Не дарма кажуть, що очі – дзеркало душі! Хочете дізнатися всю таємницю про свою/своєї дружині? Тоді швидше гортайте вниз, щоб подивитися, що розповість про нього/неї сайт Playbrain! Якщо ж ви ще тільки збираєтеся заміж/одружитися, не зайвим буде дізнатися, з ким вам доведеться провести все життя.

1. Блакитні очі: пристрасний, юний, здібний до драми

Люди з блакитними очима люблять піклуватися про інших і сприймаються як захисники. Вони вимагають до себе великої уваги і надавати на перше місце свій статус у суспільстві. Це вірні партнери, які здатні подарувати всю свою любов тому, хто шукає моногамних відносин.

2. Карі очі: загадковий, пробивний, чесний, цинічний

Что цвет глаз супруга/супруги может рассказать о его/ее личности?

Це оптимістичні й пристрасні люди. Вони – як відкрита книга. З-за оптимістичного погляду на життя для них неважливо, чи є у них друга половинка чи ні. Вони знають, як бути щасливими в будь-якій ситуації, але воліли б мати споріднену душу.

3. Сірі очі: грайливий, енергійній, зібраний

Что цвет глаз супруга/супруги может рассказать о его/ее личности?

Це безстрашні, сильні і працьовиті люди, які прагнуть до загального блага. Вони важко переживають невдачі, будучи по натурі перфекціоністами. Вони віддаються у відносини всією душею і чекають того ж від чоловіка/дружини. Сіроокі люди пам ” ятають усі важливі події у відносинах і засмучуються, якщо не вдається їх відзначити.

4. Очі горіхового кольору: креативний, оптимістичний, амбіційний

Что цвет глаз супруга/супруги может рассказать о его/ее личности?

У таких людей є смак до життя, і вони проживають її на повну котушку! У тієї ж годину їх вибиває з колії, якщо смороду втрачають контроль над ситуацією. Вони важко зближуються з людьми: щоб завоювати серце, доведеться довести, що ви гідні.

5. Зелені очі: дотепний, спонтанний, люблячий пригоди

Что цвет глаз супруга/супруги может рассказать о его/ее личности?

Вони не дозволяють іншим витирати об них ноги і з радістю прощають тих, хто підвів їх. Вони впевнені в собі, але більш схильні до командної гри, ніж до участі в особистому заліку. Зеленоокі люди не здатні полюбити того, кому не довіряють на всі 100%.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

two + seventeen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh