Життя

Що говорять про жінок їх знаки Зодіаку: позитивні і негативні якості

Ви погодитесь з такою характеристикою?

Терези (23 вересня-22 жовтня)

Дівчата-Терези будуть кращими подругами. Вони просто створені для здорових і повноцінних відносин. Для їх натури властива доброта і щедрість. Смороду завжди доброзичливі і не люблять зварювання розпалювати на порожньому місці. Вони захоплені соціальними аспектами життя, виявляючи загальну турботу про людей в цілому.

Лев (23 липня-22 серпня)

Єдине, що вам дійсно потрібно знати про жінок-Левів, це те, що вони дуже яскраві і пристрасні коханці. Власна самовпевненість дозволяє їм відкидати які-небудь утруднення, розповідаючи про свої почуття. Вони спокутують вас своєю турботою і любов’ю, а також умінням зберігати таємниці.

Телець (20 квітня-21 травня)

Спробуйте закривати очі на непоступливість і впертість, властиве дівчатам-Тельцям. Так, цей факт може трохи розчарувати вас, оскільки на відносини з нею знадобиться багато часу. Але позитивні сторони її характеру значно переважують та сама впертість. Перед вами просто неймовірний людина: веселий, пристрасний і яскравий, як Лев.

Рак (22 червня-22 липня)

Якщо ви коли-небудь мали досвід спілкування з жінкою під знаком Рак, отже, вам відомо все про її схильність до авантюр і веселощів. Спочатку вони можуть стати замкнутими і закритими. Алео, по закінченні деякого часу вам стані цілком комфортно відкривати собі цій людині. Коли це станеться, ви побачите, як весело і легко бути з ними.

Близнюки (22 травня-21 червня)

У жінки-Близнюка є багато позитивних і негативних якостей. Але, в кінцевому рахунку, позитивні сторони значно переважають. З нею дуже весело і саме тому вона стане чудовою подругою. Але ви також повинні знати, що для неї характерна нудьга і деяка абстрактність. У них завжди купа справ, тому навряд чи вона зможе підтримувати свій інтерес до вас протягом тривалого часу.

Скорпіон (23 жовтня-22 листопада)

Дівчина-Скорпіон жорстока і безжальна. Вона буде робити все можливе, щоб завоювати вашу любов і прихильність. Вона завжди працює заради того, чого хоче, включаючи любов. Вона дуже розумна і неординарна. Їй невідомо слово лояльність. Ви ризикуєте опинитися в дуже небезпечній для себе ситуації, якщо закохаєтесь в неї.

Риби (19 лютого-20 березня)

На перший погляд, її щедрість може здатися чимось хорошим. Вона охоче відмовляється від свого життя тільки для того, щоб бути поруч. Вам подобається. Але це також може призвести до того, що вона стане озлобленою і недооціненою, коли ваші стосунки стануть більш глибокими і міцними.

Водолій (21 січня-18 лютого)

Вона, швидше за все, дуже швидко втомиться від відносин і ви повинні бути готові до такого повороту. Безумовно, вона розумна і просто чудова в ліжку. Але пам ” ятайте: ваша закоханість у неї не буде тривати вічно.

Овен (21 березня-19 квітня)

У неї просто не буде часу ні на вас, ні на відносини з вами. Так що, вступаючи з нею у відносини, ви повністю покладаєтеся на свій страх і ризик. До того ж вона досить конфліктна людина. Є безліч речей, які вона захоче довести собі і оточуючим. Тому подібні їй дівчата навряд чи коли-небудь будуть приділяти першочергову увагу відносинам або романтиці у своєму житті. Вони більше дбають про свою кар’єру і особисті життєві цілі.

Стрілець (23 листопада-21 грудня)

Вона ніколи не збирається зв’язувати себе зобов’язаннями з вами. Звичайно, вона буде тримати вас на короткому поводку. При цьому вона бажає залишатися відкритою для нових знайомств. Будучи Стрільцем, вона цінує свою волю вище всього іншого. Складатися у відносинах для неї подібно до позбавлення волі.

Діва (23 серпня-22 вересня)

Магія спокуси. Це та річ, в якій Дівам немає рівних. Тому ви повинні бути дуже обережні, якщо коли-небудь опинитеся в точці збігу її інтересів. Вона збирається зробити все можливе, щоб заманити вас, подібно до того, як хижак полює за своєю здобиччю. Коли це станеться, вона змусить вас пройти через всі муки пекла. Вона дуже темпераментна особистість, постійно змушує вас відчувати, що ви недостатньо гарні для неї. Вона перфекціоніст, тому ніколи не змусить відчувати, що ви нікого достатня, щоб заслужити її довіру.

Козеріг (22 грудня-20 січня)

Матеріалізм – ті саме слово, найкраще описує дівчину-Козерога. Така сумна ситуація для вас, якщо ви опинитеся закоханий у жінку-Козерога. Єдиний спосіб роздобути її відповідну любов — це можливість засунути руки в товстий гаманець. Тоді ви точно доберетеся до її серця. При цьому пам ” ятайте, що годиною навіть грошей не вистачить, щоб догодити їй.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.