Новини з Австрії

З 17 травня в Австрії відкриваються школи – тричі на тиждень дітей будуть тестувати

В даний час в Австрії налічується 25 750 активних випадків коронавіруса (станом четвер). Кількість хворих на 100 000 населення – 85,8. Видужало 595 062. У лікарнях – 797, з них 337 – у палатах інтенсивної допомоги. Число смертей від коронавіруса склало 10 181. Вакцинувалося 3 842 006 осіб. 13,60% населення Австрії вже має повний захист.

17 травня, після відкриття початкових шкіл, в середніх школах також почнуться очні заняття для всіх учнів. У середніх школах / молодших класах уроки будуть проводитися позмінно. Це означає, що діють ті ж правила, що і в початкових школах. Випускним класам і класам з числом учнів менше 18 тепер дозволено припинити змінне навчання. Допускаються до навчання діти, які пройшли експрес-тест на антигени безпосередньо в школі або здали негативний тест ПЛР або тест на антиген в уповноваженому органі або за останні шість місяців були інфіковані Covid-19. Тести перевіряються щопонеділка, середи і п’ятниці.

У молодших класах потрібно носити маску MNS, для старших класів – маска FFP2.

Як і раніше можна займатися фізкультурою по можливості на свіжому повітрі, маски не потрібні. Шкільні заходи тривалістю кілька днів, наприклад, спортивні тижні, заборонені.

За даними Агентства з охорони здоров’я і безпеки харчових продуктів (AGES), 7-денна захворюваність, тобто кількість нових випадків зараження коронавірусом за останні сім днів на 100 000 жителів, становить 85,8. Це число найбільше в Форарльбергу (148,6) та Штирії (111,8), а найменше в Бургенланді (42,8).

Член міської ради з питань охорони здоров’я Пeтер Хакер оголосив, що відкриє платформу бронювання Impfservice Wien для дітей від дванадцяти до п’ятнадцяти років. У разі схвалення вакцин Biontech європейським уповноваженим органом Відень планує провести кампанію вакцинації молоді до літа.

Фото: © APA – Austria Presse Agentur

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України