З 17 травня в Австрії відкриваються школи – тричі на тиждень дітей будуть тестувати

В даний час в Австрії налічується 25 750 активних випадків коронавіруса (станом четвер). Кількість хворих на 100 000 населення – 85,8. Видужало 595 062. У лікарнях – 797, з них 337 – у палатах інтенсивної допомоги. Число смертей від коронавіруса склало 10 181. Вакцинувалося 3 842 006 осіб. 13,60% населення Австрії вже має повний захист.

17 травня, після відкриття початкових шкіл, в середніх школах також почнуться очні заняття для всіх учнів. У середніх школах / молодших класах уроки будуть проводитися позмінно. Це означає, що діють ті ж правила, що і в початкових школах. Випускним класам і класам з числом учнів менше 18 тепер дозволено припинити змінне навчання. Допускаються до навчання діти, які пройшли експрес-тест на антигени безпосередньо в школі або здали негативний тест ПЛР або тест на антиген в уповноваженому органі або за останні шість місяців були інфіковані Covid-19. Тести перевіряються щопонеділка, середи і п’ятниці.

У молодших класах потрібно носити маску MNS, для старших класів – маска FFP2.

Як і раніше можна займатися фізкультурою по можливості на свіжому повітрі, маски не потрібні. Шкільні заходи тривалістю кілька днів, наприклад, спортивні тижні, заборонені.

За даними Агентства з охорони здоров’я і безпеки харчових продуктів (AGES), 7-денна захворюваність, тобто кількість нових випадків зараження коронавірусом за останні сім днів на 100 000 жителів, становить 85,8. Це число найбільше в Форарльбергу (148,6) та Штирії (111,8), а найменше в Бургенланді (42,8).

Член міської ради з питань охорони здоров’я Пeтер Хакер оголосив, що відкриє платформу бронювання Impfservice Wien для дітей від дванадцяти до п’ятнадцяти років. У разі схвалення вакцин Biontech європейським уповноваженим органом Відень планує провести кампанію вакцинації молоді до літа.

Фото: © APA – Austria Presse Agentur

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

2 × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh