У Відні 19 травня відкриються ресторани, готелі, культурні і спортивні об’єкти, з 17 травня – запрацюють школи

В даний час в Австрії налічується 33 032 активних випадків коронавіруса (четвер). Кількість хворих на 100 000 населення – 124,0. Видужало 580 328. В лікарнях – 1 107, з них 440 – у палатах інтенсивної допомоги.

Число смертей від коронавіруса склало 10 073. Вакцинувалися 3 460 022 чоловік. 12,01% населення Австрії вже має повний захист.

У Відні 19 травня відкриються ресторани (всередині і зовні), готелі, культурні і спортивні об’єкти. Муніципальні басейни також можуть знову відкритися.

Школи повернуться до повноцінного навчання в класах вже 17 травня. Бургомістр Міхаель Людвіг (SPÖ) і його заступник Крістоф Відеркер (Neos) оголосили про це в четвер після консультації з медичними експертами.

«Дуже суворі заходи останніх декількох тижнів окупилися», – сказав Людвіг. Число випадків зменшилося сильніше, ніж очікувалося, за що Людвіг і Відеркер прямо подякували.

Половина з тих, хто хотів зробити щеплення від корони, до п’ятниці отримає її

Це випливає з даних Федеральної Канцелярії. Згідно з ними, як мінімум одна вакцинація була зроблена вже 2,5 мільйонам чоловік. За даними електронної карти вакцинації, половина австрійців старше 50 також вже повністю імунізовані. Канцлер Себастьян Курц (ÖVP) зазначив в письмовій заяві, що цей прогрес в вакцинації також призведе до помітного поліпшення ситуації з короною. Мета – зробити першу вакцинацію всім бажаючим до кінця червня – буде досягнута.

Вчора ввечері Федеральний рада затвердила відповідну поправку. Це означає, що вакциновані люди, ймовірно, позбудуться тестів доступу через три тижні після першої імунізації. З першої спроби відповідний проект провалився. Крім того, регулювання може в майбутньому привести до розширеного обов’язкового тестування на робочих місцях. Передумовою для цього є наявність ризику реципрокного зараження Covid-19 через вид діяльності або фізичного контакту з іншими людьми, наприклад, в офісах. Крім того, з 1 червня в аптеках буде видаватися вдвічі більше, а саме десять безкоштовних тестів на антиген в місяць.

Фото: APA / GEORG HOCHMUTH / GEORG HOCHMUTH

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

sixteen − twelve =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh