Новини з Австрії

У Відні 19 травня відкриються ресторани, готелі, культурні і спортивні об’єкти, з 17 травня – запрацюють школи

В даний час в Австрії налічується 33 032 активних випадків коронавіруса (четвер). Кількість хворих на 100 000 населення – 124,0. Видужало 580 328. В лікарнях – 1 107, з них 440 – у палатах інтенсивної допомоги.

Число смертей від коронавіруса склало 10 073. Вакцинувалися 3 460 022 чоловік. 12,01% населення Австрії вже має повний захист.

У Відні 19 травня відкриються ресторани (всередині і зовні), готелі, культурні і спортивні об’єкти. Муніципальні басейни також можуть знову відкритися.

Школи повернуться до повноцінного навчання в класах вже 17 травня. Бургомістр Міхаель Людвіг (SPÖ) і його заступник Крістоф Відеркер (Neos) оголосили про це в четвер після консультації з медичними експертами.

«Дуже суворі заходи останніх декількох тижнів окупилися», – сказав Людвіг. Число випадків зменшилося сильніше, ніж очікувалося, за що Людвіг і Відеркер прямо подякували.

Половина з тих, хто хотів зробити щеплення від корони, до п’ятниці отримає її

Це випливає з даних Федеральної Канцелярії. Згідно з ними, як мінімум одна вакцинація була зроблена вже 2,5 мільйонам чоловік. За даними електронної карти вакцинації, половина австрійців старше 50 також вже повністю імунізовані. Канцлер Себастьян Курц (ÖVP) зазначив в письмовій заяві, що цей прогрес в вакцинації також призведе до помітного поліпшення ситуації з короною. Мета – зробити першу вакцинацію всім бажаючим до кінця червня – буде досягнута.

Вчора ввечері Федеральний рада затвердила відповідну поправку. Це означає, що вакциновані люди, ймовірно, позбудуться тестів доступу через три тижні після першої імунізації. З першої спроби відповідний проект провалився. Крім того, регулювання може в майбутньому привести до розширеного обов’язкового тестування на робочих місцях. Передумовою для цього є наявність ризику реципрокного зараження Covid-19 через вид діяльності або фізичного контакту з іншими людьми, наприклад, в офісах. Крім того, з 1 червня в аптеках буде видаватися вдвічі більше, а саме десять безкоштовних тестів на антиген в місяць.

Фото: APA / GEORG HOCHMUTH / GEORG HOCHMUTH

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України