Авторські статтіЗдоров'я

Шкірних захворювань немає – які хвороби проявляються на шкірі

Шкіра — це один з найбільш загадкових органів. Хороші дерматологи кажуть, що шкірних захворювань взагалі немає. Всі захворювання, які ми бачимо, пов’язані з внутрішніми органами.

Основні шкірні захворювання — це короста і укуси кліщів. Все інше пов’язаність язане із захворюваннями кишечника, лімфи та інших внутрішніх органів.

Шкіра є найпотужнішим видільним органом. Вона рятує організм від інфекції. Якщо б не було висипань на шкірі, то все це пішло б усередину. На шкірі висипає, по суті справи, гній. Гній — це мертві лейкоцити з зованими бактеріями. Він буває кількох видів. Вірусний (висипання при герпесі), такі висипання, як правило, дуже болючі. Вірус вражає нервові провідники, які підходять до місць висипання.

Якщо щось болить при висипанні, то це вірус. Бактерії ведуть себе по-іншому. Бактерії не бувають прозорими. Якщо це білий стафілокок, шкірний, то це будуть білі висипання. Якщо це злотистий стафілокок, то це будуть зелені вугри, що вражають всі 5 шарів шкіри. По одному виду висипання на шкірі, можна сказати, яка у людини бактерія.

У Ризі була жінка з шкірної проблемою, яку не могла вирішити 10 років. У неї була на обличчі дуже сильний вугровий висип. Вона лікувалася у всіх провідних косметологів, їй кілька разів робили пілінги і т. д. Виявилося у неї злотистий стафілокок. На шкірі іншого нічого не буває. Це знає студент першого курсу. У даному випадку потрібні антибіотики противостафилококковые, потрібні гама-глобуліни.

Глисти не вегетаріанці. Вони не харчуються овочами та фруктами. Якщо їх не влаштовує внутрішнє середовище людини, то вони її залишають. А від якщо людина їсть багато цукру, то це вимагають глисти. Проводилися десятки експериментів, коли ставили в закриті коридори, лабіринти банки з солодощами. І кішка, у якої був бичачий ціп’як, безпомилково знаходила цю банку. В інших експериментах кішка знаходила тієї продукт, який любив бичачий ціп’як. Абсолютно точно встановлено, що паразити керують людиною в плані смакових пристрастей. Якщо у дитини гострики, то він буде сильно любити солодке, яке є легкою енергією для глистів. Коли дитина виліковується від глистів, він наполовину знижує споживання цукру.

Шкіра складається з міжклітинного простору і клітин, які знаходяться у вільному плаваючому режимі, і судин, які проходять через міжклітинний простір. В іншому напрямку проходити лімфатична система. Лімфатична система — це протоки, які забирають міжклітинну рідину, очищають її.

Наприклад, шкіру прокололи чим-небудь, і потрапили бактерії. Лейкоцити знаходяться в крові. Вони не живуть в міжклітинному просторі. Через стінку судин виходять лейкоцити (макрофаги, лімфоцити) і починають лізувати, тобто знищувати бактеріальний вогнище. В результаті з’єднання являється гній.

Є два способи вирішення питання.

Перший: якщо лімфоцити поглинули бактерії, то вони йдуть в лімфу через шкіру або в кров. Якщо гнійник великий, то все йде в лімфу.

Чому виникає ангіна, нежить? Нежить це вихід-гнійної лімфи.

В лімфатичному вузлі є 10 входів і один вихід. Лімфатичний вузол поділений на сектори. У цих секторах відбувається розщеплення бактерій. Далі йде вихід на гору. З наступного ділянки наступний лімфовузол іншого порядку, потім третього порядку і т. д.

Ситуація: виник шкірний стафілокок. Інфекція пішла в лімфатичний вузол. Стафілокок знищити дуже важко. Лімфатичний вузол починає знищувати ці стафілококи, але він не справляється.

Що станеться? Різко сповільниться відтік. І нервова система буде вирішувати питання виведення гною через шкіру. Виникнуть підготовчі умови, буде утворюватися доріжка. Через цю доріжку буде виходити лейкоцитарна маса. Виникне бугорочок. Якщо білий стафілокок, то білий бугорочок, якщо злотистий, зелений бугорочок. Виникне прищ.

Якщо людина почне видавлювати, то він розносить інфекцію по всьому міжклітинному просторі. Якщо забитий вузол іншого порядку, що буде з прищем? Він буде збільшуватися. Якщо забитий лімфовузол далі, то поверхня ще більше буде збільшуватися. Якщо це грибок, то лейкоцити ніколи не поведуть його в лімфатичну систему з однієї простої причини: грибок йде стрункими рядами і з’єднання єднаний грибницею, тому, якщо лейкоцит потягне в лімфовузол, то лімфовузол буде забитий, якщо у другій лімфовузол, то заблокується вся лімфатична система. В організмі є закон: грибкову інфекцію завжди скидати через шкіру. Тому, все, що на шкірі з’являється, лущіться, тріскається, свербить на будь-яких місцях: на долонях, стопах, на міжпальцевих проміжках, практично на будь-яких місцях, це все грибкове.

Тому що лімфатична система від грибка просто задихається, вмирає. Зверніть увагу, де у дитини діатез? Він спостерігається в зоні великих лімфатичних вузлів. Це щічки, згинальні поверхні, ладошечки, зап’ястя, пахові складочки або ягодички, животик. Лімфа уражається в зоні великих лімфатичних вузлів.

Діатез — це не захворювання, це грибкова інфекція, змішана з порушенням імунітету і дизбактериозом. При діатезі у дитини завжди є грибок. Ми неправильно називаємо це алергією. Алергія — це неправильна реакція організму на чужорідні білки. Але не факт, що ці білки підуть через шкіру. А від гриби завжди йдуть через шкіру. У дітей з ослабленим імунітетом, з дизбактеріозом кишечника розвивається грибкове ураження.

Гриби можуть бути різні, починаючи від кандиди і закінчуючи аспергелиусами. Якщо плюс до цього вражена лімфатична система, то виникають бронхіти. Ми так і говоримо — тріада. Спочатку аденоїди, тобто лімфовузли носа, потім мигдалини — це лімфовузли гортані, потім приєднується хронічний абструктивный бронхіт, і четвертий етап це бронхіальна астма, і дитина йде на інвалідність.

А починається все з банального діатезу. По мірі того, як шкіра перестає справлятися, приєднуються інші видільні системи. Існує три системи входу: дихальна, травна та сечовидільна плюс шкіра. І п’ять — виходу. Виходить, що шкірні захворювання через шкіру лікувати марно. Все, що пов’язаність язано з мазями, косметологією — не ефективно. Ефективно: внутрішня очистка та протибактеріальні програми.

Ми вже говорили, що психологія відіграє роль. Їжа відіграє роль. Відсутність води і присутність токсичних рідин (компот, чай, какао, штучні соки), паразити, віруси, бактерії, медикаменти, спадковість (при народженні мама передає певні типи вірусів, бактерій, наприклад, папиломавирус).

Існує 10 типів папіломавірусу і 6 канцерагенів.

Канцерогени типу папіломовірусу викликають онкологічні захворювання. Якщо у людини на шкірі дуже багато родимок, бородавок, це означає, що в організмі є вірусний агент. При зниженні імунітету виникає серйозна проблема ризику онкологічної патології.

Шкіра дуже сильно захищена. Якщо папіломовірус висаджується на слизовій (гортань, уретра, піхва у жінок, шийка матки), то процес посилюється в десятки разів. Якщо хтось знає, що у нього утворюється велика кількість родимок, то це схильність веде до поліпозу. Поліпоз небезпечний на шийці матки, у матці, у шлунку. Тому поліпи треба видаляти лазером або проводити противірусні програми.

Родимки не можна опромінювати, не можна масажувати, зрізати, відривати. Їх потрібно коагулювати. Бувають випадки, коли після прийому сірки з мікрогідрином протягом півроку спостерігається масове розсмоктування родимок.

Сірка володіє потужною противірусною дією, треба приймати по одній капсулі 3 рази в день. Але ще необхідно стимулювати імунітет — це жир печінки акули і Активін (Activin). Виявили це випадково. Ніхто не планував, що у людини пройдуть родимки. Через півроку прийому сірки з інших причин (артрит, остеохондроз) близько двох десятків людей відзначають значне зменшення родимок. Вони просто відпадають.

Які препарати діють на шкіру? Є стандартні схеми.

Їжа. Вона винна бути вегетаріанською на 80 % і містити клітковину для підтримки чистоти кишечника. Навіть при простому дитячому діатезі потрібно пити тільки воду, бажано не хлоровану.

Обстеження: ІФА крові на лямблії, опісторхи, на 6 типів папіломовірусу канцерогенної, на токсокароз і кандіду. На інші види грибів не обстежують.

Гриб оспергіліус — це серйозна проблема. Він вражає бронхи. Кожен п’ятий житель планети страждає кандидозом.

Виділені окремі лікарі, які називаються кандидологами. У лейкоцитів відсутній фермент, який розчиняє кандіду і організм перед кандидозом практично беззахисний. Якщо імунітет справляється з вірусами, то з кандидозом він не справляється. Все, що у дитини на слизовій молочниця, стоматит — це все кандида. Ні в якому разі не можна застосовувати хімічні антибіотики. Бактерії з грибками знаходяться в різних нішах, і грибки харчуються антибіотиками. Якщо людина приймає антибіотик (крім кори мурашиного дерева), він розмножує грибок.

Шкіра лікується за півроку. Потрібно впливати всім комплексом, тобто психологія, їжа, вода, провести 2-3 протипаразитарних програми.

Протипаразитна програма складається з 3-х частин:

протигрибкова, протибактеріальна, протипаразитна.

Потім йде реабілітація: люцерна, вітаміни А, Е, цинк, селен, сірка. Сірка входити до білок, який підтримує пружність шкіри. Цей білок називається метіонін. Колагени складаються з сірки. Сірки ми отримуємо дуже мало. Вона є в зеленому горошку, соєво-бобової групи. Багато хто не дуже люблять ці продукти. Тому ми недоотримуємо сірку з їжі, що призводить до прискореного старіння, у ялості шкіри.

Тургор шкіри залежить від якості колагенових волокон, а вони залежать від сірки. Те, що стосується кліщів — це демодекоз.

Що таке штучний антибіотик? Вчені намагалися підглянути, яким образів натуральні препарати діють на бактерії. Якісь натуральні препарати розщеплюють мембрану, якісь блокують ферменти, які позбавляють бактерію репродукції. Всі антибіотики розділені на класи. Ми відтворили частково природні антибіотики. Дивилися, як діє часник, йод. Ми знаємо механізми, як природа бореться. Синтезували різні групи антибіотиків. Але природа мудріша, ніж ми з вами, тому бажано брати все, що природа продумала, у всякому разі, це безпечно для живого організму і згубно для вірусів і бактерій.

Шкіра не пропускає через себе великомолекулярні жири. Тому 80% кремів через шкіру не проходять. Якщо б ця проблема була вирішена, то в медицині не було б внутрішньовенного і орального введення ліків. Все б мазали на шкіру. Навіщо потрібно було б знищувати бактерії ШКТ? Ми б взяли антибіотик, намазали на всю поверхню шкіри з кремом, і все виявилося всередині. Але нічого подібного. Шкіра через себе нічого не пропускає. Якщо нас опустити в повидло на дві години або в гній. То нічого не станеться. Ми будемо окремо, гній окремо.

Якби шкіра володіла вбираючим фактором, ми б вбирали, як губки, все, що є погане. Шкіра має потужний бар’єр, який не пропускає нічого. Але, на жаль, пропускає токсичні речовини: ацетони, хлор.

Проти хімічних токсинів шкіра не пристосована, але природні токсини вона не пропускає. Це дуже добре. Тому, що покупувався у воді, наловив бактерій, посидів на траві, зібрав усе, що на траві було. Якщо шкіра не пошкоджена, то людина і грибком не захворіє, хоча буде повністю знаходитись у грибковій атмосфері. А якщо є дрібні подряпини, плями, ерозії, то тоді все проникає всередину.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

3 × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.