Новини

Шість причин за яких Тимошенко йде у Президенти

Юлія Тимошенко братиме участь у кампанії з виборів президента України, які відбудуться 25 травня 2014 року.
Про це вона заявила на своїй першій прес-конференції після 2,5 років незаконного ув’язнення.
Лідер «Батьківщини» проситиме партію, яку вона очолює, офіційно висунути її кандидатом на з’їзді, який відбудеться 29 березня.
Юлія Тимошенко сформулювала 6 причин, з яких вона ухвалила рішення балотуватися в президенти:
Перше. Країна з чистого аркуша.
Юлія Тимошенко підкреслила, що після революції на Майдані і повалення авторитарного режиму з усіма його інституціями Україна отримала шанс на розбудову з чистого аркуша.
«Для того, щоб побудувати таку країну, майбутній президент мусить мати інтелектуальні, організаційні здібності, потужну комунікацію зі світом, а особливо з його інтелектуальними елітами. Я думаю, що я зможу дати відповідь на це питання. Це не банальна, не примітивна робота. Вона потребує сильних, осмислених командних дій», – зазначила Юлія Тимошенко.
Друге. Досвід у в’язниці.
Лідер партії «Батьківщина» нагадала, що останні 2,5 роки провела у в’язниці, де сповна відчула безправ’я, приниження і терор – те, чим багато років в незалежній Україні живе кожен громадянин.
«Те, що я як політик на собі випробувала у в’язниці, насправді не розуміють більшість тих, хто представляє народ у Верховній Раді, в уряді і на Банковій. Це не можливо прочитати в книжках, із цим не можливо ознайомитися в джерелах масової інформації і навіть не можливо зрозуміти в повній мірі, коли люди розповідають про своє безправ’я», – підкреслила Юлія Тимошенко.
«Для того, щоб це зрозуміти від початку до кінця весь трагізм і бажати це виправити – це треба прожити, це треба відчути, це треба пропустити через своє серце і зрозуміти, що так жити кожна людина в Україні просто ніколи не зможе. І тому друга причина – в тому, що ніхто з українських політиків, які збираються балотуватися на посаду президента, не розуміє всю глибину безправ’я і як наслідок так, як я, не прагне це безправ’я виправити», – наголосила Юлія Тимошенко.
Третє. Боротьба з олігархією.
Юлія Тимошенко нагадала, що побудова сучасної, незалежної країни не можлива без усунення з нашого життя олігархів, які в корупційний метод фактично керують Україною, купуючи політиків.
«Я думаю, тут не буде ніхто зі мною сперечатися, що в країні не так багато політичних лідерів, які могли би поставити собі завдання перетворити олігархію на великий чесний бізнес. Я думаю, що всі ви розумієте, що це з одного боку питання небезпечне, складне, пов’язане з багаторівневими інтересами як в політиці, так і в бізнесі. Але я можу сказати, що я відрізняюся від всіх кандидатів в президенти тим, що я зможу це зробити», – переконана Юлія Тимошенко.
Четверте. Корупція.
Юлія Тимошенко навела дані соціологічних досліджень, відповідно до яких 78% українців вважають, що корупція – це перше, з чим треба боротися в Україні.
Вона підкреслила, що попри зміну влади люди відчувають, що в країні нічого не змінилося.
«Мені варто балотуватися в президенти України, тому що якщо ви проаналізуєте і згадаєте моє політичне життя, то можливо я єдина людина серед лідерів партій, яка реально продемонструвала, як треба згортати корупцію в цілих сферах українського життя», – заявила Юлія Тимошенко, згадавши свій досвід усунення корупційних схем на енергетичному ринку, за що вона двічі опинялася у в’язниці.
«Якщо вам хтось буде розповідати, що з корупцією не можна впоратися – не вірте. Я знаю, як це зробити. Жоден кандидат в президенти з тих, яких я знаю, не зможе це зробити так само якісно, чітко, усвідомлено і результативно, як це зроблю я», – зазначила Юлія Тимошенко.
П’яте. Єдність країни.
Юлія Тимошенко нагадала, що на всіх виборах її підтримували в основному мешканці західної та центральної України. Разом з тим, вона народилася і прожила третину життя у Дніпропетровську, на Сході країни.
Лідер партії «Батьківщина» переконана, що стане кандидатом української єдності, який усуне протиріччя, які існують між населенням західної та східної України.
«Я зможу знайти аргументи для своєї мами, яка живе в Дніпропетровську, а це значить я зможу знайти аргументи для всіх, хто сьогодні представляє Схід. Я переконана, що я зможу зробити основу для нашого культурного об’єднання і допомогти продовжити той процес, який розпочав Майдан, який продовжив своєю агресією Путін. Новий президент України мусить далі рухатися і зробити наш народ настільки єдиним, щоб більше ніхто і ніколи не зміг цю єдність зруйнувати», – наголосила Юлія Тимошенко.
Шосте. Загроза війни.
На переконання Юлії Тимошенко, зараз, коли більшість українців стурбовані загрозою війни, завдання майбутнього президента – забезпечити мир і спокій.
«Я вважаю, що я зможу створити потужну систему оборони країни, я зможу зробити сучасну і ефективну армію, зробити всі необхідні кроки разом з фахівцями, щоб озброїти нашу армію найсучаснішою зброєю. І я переконана, що я зможу захистити Україну від агресії і мати всі надії на повернення окупованого Росією Криму», – заявила Юлія Тимошенко.
На прес-конференції Юлія Тимошенко також підкреслила, що докорінною відмінністю її виборчої кампанії від кампаній інших кандидатів буде відмова від обіцянок на користь реальних дій з впровадження реформ уже до виборів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України