Авторські статті

Агресію з боку Москви Україна не може врегулювати переговорами – Тимошенко

Юлія Тимошенко на пресс-конференції 27 березня спростувала розповсюджену раніше невідомими інформацію про своє перебування на переговорах у Москві.

«Я вважаю, що той рівень агресії, той рівень зневаги, то рівень цинізму та безправ’я, який ло нас застосовує Москва, який до нас застосовує Кремль, не може бути врегульований переговорами з української сторони. Я вважаю, що ця ситуація може бути врегульована виключно переговорами найпотужніших держав світу, виключно безпосередньо з Володимиром Путіним, який є автором і виконавцем війни проти України, який є автором і виконавцем окупації Криму», – заявила Тимошенко.

За її словами, у тому випадку, якщо б її зусилля та переговори допомогли б вирішити ситуацію, то вона безсумнівно б ці переговори вела.

«Я вважаю, що сьогодні переговори України з Росією можуть вестися виключно навколо капітуляції. Я такі переговори не визнаю, я їх не вітаю, я для України таких переговорів не бажаю», – резюмувала Тимошенко.

Нагадаємо, вибори президента України призначені на 25 травня 2014 року. 27 березня 2014 року участь у цих виборах підтвердила Юлія Тимошенко.

UAINFO

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України