Агресію з боку Москви Україна не може врегулювати переговорами – Тимошенко

Юлія Тимошенко на пресс-конференції 27 березня спростувала розповсюджену раніше невідомими інформацію про своє перебування на переговорах у Москві.

«Я вважаю, що той рівень агресії, той рівень зневаги, то рівень цинізму та безправ’я, який ло нас застосовує Москва, який до нас застосовує Кремль, не може бути врегульований переговорами з української сторони. Я вважаю, що ця ситуація може бути врегульована виключно переговорами найпотужніших держав світу, виключно безпосередньо з Володимиром Путіним, який є автором і виконавцем війни проти України, який є автором і виконавцем окупації Криму», – заявила Тимошенко.

За її словами, у тому випадку, якщо б її зусилля та переговори допомогли б вирішити ситуацію, то вона безсумнівно б ці переговори вела.

«Я вважаю, що сьогодні переговори України з Росією можуть вестися виключно навколо капітуляції. Я такі переговори не визнаю, я їх не вітаю, я для України таких переговорів не бажаю», – резюмувала Тимошенко.

Нагадаємо, вибори президента України призначені на 25 травня 2014 року. 27 березня 2014 року участь у цих виборах підтвердила Юлія Тимошенко.

UAINFO

Comments

0 comments

One comment

  1. Как символично. Пресс-конференция Юльки проводится в международный день театра.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

19 − 17 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh