ЄС|NATO

Схід України піднявся проти Путіна

Тисячі дніпропетровців у суботу ввечері вийшли на «антипутінський» марш, протестуючи проти дій військових Росії на території України.

Під синьо -жовтими прапорами пройшла хода від будівлі Дніпропетровської облдержадміністрації до площі Героїв Майдану ( колишній площі імені Леніна), повідомляє «Радіо Свобода».

Вони скандували «Схід і Захід разом», « Путіна геть», «Путін – Гітлер », « Путіну капут », « Україна – не Росія » та інші. У відповідь сигналили десятки автомобілів, які їхали поруч.

На площі Героїв Майдану учасники заходу відновили понівечений в суботу вдень представниками проросійських сил імпровізований монумент Героям Майдану – розвісили нові плакати з написами «Ні окупації», поклали свіжі квіти, запалили лампадки.

Керівник « Правого сектору» в регіоні Андрій ДЕНИСЕНКО оголосив загальну мобілізацію чоловічого населення міста. За його словами, всі ті, у кого є мисливська зброя, повинні взяти його в руки «не для того, щоб стріляти, а для того, щоб захистити мир і спокій ».

«Серед нас чимало чоловіків, які служили в армії, працювали в правоохоронних органах, були в «гарячих точках». На нас з вами, друзі -чоловіки, ляже відповідальність за останній бастіон свободи. У Дніпрі ми дійсно повинні перемогти », – зазначив Денисенко.

Одночасно координатор дніпропетровського Евромайдана Віктор РОМАНЕНКО повідомив, що ввечері після невеликого мітингу на площі Героїв Майдану організатори розпустили по домівках жінок і дітей, а сильних хлопців чоловіків запросили повернутися до будівель облдержадміністрації та міськради на нічне чергування, «адже є певна загроза ».

«Вже є інформація, що в Харкові захопили адмінбудівлю, повісили триколор, поставили на коліна «евромайданівців». Тобто, там роздувається ситуація. У Дніпропетровську все спокійно, правоохоронні органи нас запевнили, що жодних нападів тут не буде, але ми все одно будемо чергувати всю ніч, будівлі охороняти », – сказав Віктор РОМАНЕНКО.

Зараз будівля облдержадміністрації зсередини захищена колючим дротом, в ній чергують представники Самооборони Майдану і «Правого сектора ». Також триває додатковий набір до лав Самооборони.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

20 коментарів

 1. Ты там поосторожнее с терактами, а то ведь и его родственникам можно адекватно ответить? Следи за метлой, чамора, ещё недолго и я посмотрю где вы все будете!

  1. Да кого ты слушаеш,конченый рагуль. музичка заряжал батарейки для рации вЧечне,а по вечерам наёмникам нигерам и прочим выродкам рушники подносил когда те ноги мыли.А как приехал в украину зделал из себя нив.е.бе.нного борца з москалями,бо на прощание нигеры своими болотами ему весь мозг вскаламутили,вот рагули до сих пор и видутся,там мозгов то с гулькин Х….

  2. путин мразь, маньяк-диктатор, шизофреник император. Это начало конца генетического урода. Закончит так же позорно, как и хам (((( Русский фашизм и оккупация Украины уже состоявшийся факт. Все, кто поддерживает окупантов – ПРЕДАТЕЛИ СВОЕГО НАРОДА И ПРЕДАТЕЛИ УКРАИНЫ!! ПОЗОР ВАМ И ПРОКЛЯТИЕ!

 2. Завили бандери з чужих голосів
  Вон бандер з України!
  Геть з України 30-ти сріблякові іноземно-проплачені ЗМІ що збурюють ворожнечу між народами Русі!

  народ – жени геть тварюк – 5-ту колону, що робить Сирію в Україні за 30 свої срібляків !
  Вон бандер з України!
  бандера – чумайдан – схрон !
  =====================

 3. Схiд Укрaiни пiднявся проти нового уряду, тому, що його не запитали, чого вiн хоче, а не проти Путiна! А вечiрнi прогулянки “Правого сектора” мiстом… щоб краще спалось… Да i сайт ваш вiд RIPE Network Coordination Center находиться в Германii! Так хто i який Center координуе з Германii подii в Украiнi?

 4. Завили бандери з чужих голосів
  Вон бандер з України!
  Геть з України 30-ти сріблякові іноземно-проплачені ЗМІ що збурюють ворожнечу між народами Русі!

  народ – жени геть тварюк – 5-ту колону, що робить Сирію в Україні за 30 свої срібляків !
  Вон бандер з України!
  бандера – чумайдан – схрон !
  =====================================================================

 5. Завили бандери з чужих голосів
  Вон бандер з України!
  Геть з України 30-ти сріблякові іноземно-проплачені ЗМІ що збурюють ворожнечу між народами Русі!

  народ – жени геть тварюк – 5-ту колону, що робить Сирію в Україні за 30 свої срібляків !
  Вон бандер з України!
  бандера – чумайдан – схрон !

 6. “Схід України піднявся проти Путіна”. Я это от вас впервые слышу. Я очень извиняюсь, а где вы берёте такие новости?

  1. А у них в схроне рация ещё с 1945 осталась,правда вся в [гав-гав] после того как поспешно драли,такие же и новости…

 7. Это упутила крыша поехала после Сочи ,Ужас карлика-фашиста нужно срочно в психуку.

 8. Галиция, слушай, давай разводиться!
  Без шума, без крови, и драки публичной,
  Зачем нам бардак и побитые лица?
  Давай разойдёмся как люди, прилично.
  Я долго кормил тебя, я не буянил,
  Исправно бюджет наполнял год от года,
  А ты увлекалась бездельем майданным,
  Меня называя рабом и уродом.
  Ты взгляды свои устремляешь на Запад,
  Мне, знаешь, родней Беларусь и Россия.
  Давай разойдёмся. Так лучше. Так надо.
  Как чехи, словаки — легко и красиво.
  Тебя уж давно дожидается Польша,
  Вот ей про фашизм и расскажешь подробно,
  А в центре Брюсселя бардак и дебоши
  Устроишь. Уверен, оценит Европа.
  Галиция, слушай давай разводиться!
  Пора наступила. Подводим итог.
  Тебе — на майданах халявно туситься.
  А мне на работу. Твой Юго-Восток.

 9. Инициатива DonPablo. Инициирую .предприниматели юго-восточного региона запрещают отправлять средства налогоплательщиков ,налоговые сборы,далше региональных поступлений в бюджет .т.е. отправку налоговых сборов –в Киев,на содержания не легитивной власти, и на дотацию западных областей,также на восстановление админ. И др . объектов разрушенных экстремистами. В противном случае –мы отказываемся производить проплаты налоговых сборов в бюджет страны.вплодь до прекращения предпринимательскою деятельности.

 10. ВНИМАНИЕ! АКЦИЯ!- заинтересованные люди приобретут доставленного в харьковскую облость в конфидециальном порядке человека,именно -Александр Иванович Музычко (укр. Олександр Іванович Музичко, родился 19 сентября 1962 в Кизеле, украинский предприниматель, в прошлом чеченский наёмник и террорист, участник Первой чеченской войны. Имеет судимость за похищение человека и нанесение тяжких телесных повреждений. Координатор «правого сектора»,за вознаграждение от спонсоров 100.000$/ для жителей западых районов бонусы + 20%., Условия- он должен быть не дохлый,на цепке ,и доставлен в багажнике (условие спонсоров),более менее живой и здоровый для дальнейшей транспортировки в р.ф.контактная инфо.на slim000@ meta.ua конфидециальность гаранируеться.

  1. За такие предложения рискуешь получить пулю в лоб.Это не тот человек,которого можно трогать.Я тебя не оскорбляю,а предостерегаю.В лице Сашка Белого представлена целая армия обученых спецов,которые воевали в разных частях мира.Если он попадет в Россию, пострадают люди,его предавшие и обычные граждане России.На защиту выступят чеченские боевики,боевики с Украины с Крыма,ближнего востока.Войны не будет,они начнут проводить теракты,что люди будут бояться жить.Пока эти люди солдаты,но их можно вынудить стать террористами.

   1. Ты там поосторожнее с терактами, а то ведь и его родственникам можно адекватно ответить? Следи за метлой, чамора, ещё недолго и я посмотрю где вы все будете!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.