Новини

Олігархи при владі? Задумаємось

За неперевіреною інфрмацією Ахметов, Новінський, Ярославський можуть стати губернаторами східних областей.

Багато громадян будуть проти, але давайте задумаємось, який вихід на даний момент?

Ми маємо можливість обєднати Україну, створити нові можливості та умови для життя громадян. Давайте відкладемо наші всі незгоди та непорозуміння. Так, олігархи не можуть покращити нам життя і не хотіли робити того з самого початку незалежності держави. Але в них є русурси – влада, впливи на місцях. То чому б їх не використати для залагодження конфлікту.

Особливо тепер, коли ми можемо опинитися на межі збройного протистояння, потрібно використовувати будь-яку можливість щоб ми проживали в неподільній, суверенній, незалежній, багатій та правовій державі Україна.

Слава Україні!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

13 коментарів

 1. Ось тепер навіть останнім дурням зрозумілі завдання Майдану:
  1) Вигнання одного бандита та надання можливості подальшого розкрадання країни
  всім іншим;
  2) Владу – богообраним жидам – Пастору, Кроліку-царю звірів та Бені К;
  3) Народу – підвищення вдвічі вартості комунальних послуг, потім цін та інші
  “подяки”;
  4) Країні – подальше розграбування та розділення щонайменш на дві частини.
  Народе України, ось тобі і європейський рівень життя, і відділення влади від бізнесу, і бандитам тюрьми і всі інші казочки. Бачили очі що купували, їжте, хоч повилазте ! Смачного.

 2. Правый сектор в своей группе в контакте уже просит сала своим героям и денег!дорвались до власти обещаниями. Украина скинет бандеровцев и новых воров!

 3. Клички и Тягнибоки с Яценюками подстрекатели звали на баррикады а сами прятались за трупами и делили портфели!

 4. Новые воры пришли к власти на крови молодежи – яценюки и тягнибоки яроши ! Украинцы Русские Татары Чеченцы – обьединяйтесь против бандеровцев и фашистов! Они захватили Киев грабят страну ставят во власть нациков и воров!

 5. Олігархи захищають свій бізнес. А вмирати на війні пропонують нам! Дуже патріотично!

 6. Украинцы Русские Татары Чеченцы – обьединяйтесь против бандеровцев и фашистов! Они захватили Киев грабят страну ставят во власть нациков и воров!

 7. Погибли на майдане люди чтоб опять олигархи во власть и старые воры пришли? Чтоб воровку Тимошенко выпустить? Порошенко и Ахметову дать еще больше власти воровать у народа???

 8. Народ, Украины уже нет и не будет в том виде, в котором она существовала до конца февраля 2014 года. Теперь Ваша задача удержать хотя бы Западную часть.

 9. ну бред!!! не за “схемы” и “умения” стоит майдан. я не поддерживаю, более того, я категорически против!!!!

  1. Ты или титушка-провокатор, или просто безмозглый планктон. Это единственный шанс сберечь государственность Украины. Если Коломойский, Тарута и Ко возьмут под контроль ситуацию над бунтующими регионами, то это их гражданская и в вышей мере патриотичная позиция. Ведь они могли со своими миллиардами смотреть события по ТВ в Швейцарии, но выбирают (если это правда) сложнейший путь. Включай наконец-то мозги!
   Слава Украине!!!

  2. А кто же еще сможет удержать сейчас восток Украины? Только олигархи! Считаю, что это правильное решение! Не знаю, кто его принимал, но мудро! Пусть берут на себя ответственность за страну! Бизнес у них раз Россия и вышел давно за пределы их областей, поэтому больше никто не заинтересован сохранить страну единой! Очень правильное решение!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.