Новини

Що таке поліетилен високого тиску

ldpe-1Поліетилен, вироблений при високому тиску, характеризують назвою ПЕВТ – поліетилен високого тиску. На сьогоднішній день можна сміливо сказати, що виробництво ПЕВТ займає лідируючу позицію вироблених у світі поліолефінів. Даний матеріал поєднує в собі відмінні фізичні показники, здатність до переробки основними функціональними методами,  він переважно є листовим або гранульованим, первинним або вторинним. Купити ПЕВТ первинний гранульований європейського виробництва можна у розділі: Купить LDPE полиэтилен высокого давления, також тут Вам можуть запропонувати і інші полімери, що залежить насамперед від області застосування.

Сама практична область застосування поліетилену високого тиску – це різноманітні види пакувального матеріалу. Також велику частину споживання займають окремі галузі: хімічна промисловість, автомобілебудування, текстильна промисловість, сільське господарство. Плівка з ПЕВТ – має непогану міцність при відносно низьких температурних процесах. Також хорошу міцність при розтягуванні або стисненні. Важливо відзначити, що ПЕВТ не виробляє небезпечних виділень в навколишнє середовище. Також є безпечним матеріалом при прямому контакті з людиною або тваринами.

Завдяки цьому властивостями, полімер отримав велике визнання в харчовій промисловості. За низький показник кристалічності, ПЕВТ отримав статус м’якого та гнучкого полімеру.Поліетилен високого тиску включає ряд незаперечних властивостей: легкий матеріал, має відмінну еластичність, володіє низьким порогом паропроникності і газопроникності. У нашому світі важко уявити життя без різноманітних полімерів, які служать нам довгі роки і допомагають у повсякденних справах.

Якщо заглянемо в історію, то зародження поліетилену можна віднести до 1899 року. Тоді Німецький інженер – винахідник Р. Пехманн, практично не знаючи про свою знахідку, випадково перший раз отримав прообраз поліетилену. Починаючи з 1920 року почалася ера індустріального розвитку синтезу поліетилену, а також масштабне впровадження його по всьому світу. Так, до 1954 року був отриманий патент на виробництво.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України