Що досягнуто за ТРИ ТИЖНІ з початку “переговорів” – сухий залишок

1. ЖОДЕН політв’язень не реабілітований попри т. зв. “закон про амністію”. Є безліч громадян, яких прокуратура хоче посадити на 12-15 років, але з огляду на необхідність приспати пильність готова перед “судом”, на якому їх посадить, потримати їх пару місяців “під домашнім арештом”. Хітом є вчорашні події з чотирма “афганцями”, які здали ментам злодія. Злодія, я впевнена, менти випустили тут же, похвалили, думаю, ще пригостили сигаретами.

2. Янукович президент. Пшонка прокурор. Рибак спікер, Калетник перший віце-спікер. Захарченко міністри внутрішніх справ (в.о. ці товариші типу міністри відставленого уряду для поіменування себе вперто забувають).

3. Азаров відпочиває у себе в маєтку в Австрії. З огляду на те, що він ні дня не займався бізнесом (якщо не рахувати створення “системи адміністрування ПДВ” і взагалі всієї нинішньої податкової) – живе він там у видимій бідності. Терпить загнивання і геїв, це ж не рідна Калуга.

4. Жоден злочин проти громадян України, починаючи з побиття студентів 30 листопада 2013 року, не розслідуваний і не розслідується. В прокуратурі цим зухвало хизуються.

5. В.О. уряду в тому ж складі рулює на чолі з Арбузовим (хоч у когось мрії все збуваються і збуваються) і робить вигляд, що нічого не сталося. Янукович недавно там підписав якийсь папір, який заміняє Конституцію і надає в.о. уряду такі ж повноваження як і конституційно повноважному уряду. Ага, і так теж можна, якщо хочеться.

6. На типу “некерованих скачках курсу” святе сімейство з Арбузовим на чолі заробило пару сот мільйонів доларів за рахунок розкрадання золотовалютних резервів НБУ через підконтрольні державні і свої власні банки.

7. Щоб “стабілізувати курс”, те ж святе сімейство, втілене Арбузовим, руками маріонетки Соркіна встановило безпрецедентні “регуляції НБУ”, які далеко не в кожній країні далеко не в кожну війну встановлюють. Тепер щасливий експортер має продати проффесіоналам 100% валютної виручки і НЕ МАЄ ПРАВА купити валюту на погашення свого валютного кредиту – НБУ ж рятує країну! Але в спеціальних банках – о чудо! – долари купити буде можна. Правда 15-20% треба додати зверху до “курсу НБУ”, але так або ніяк. Долари в цих чудо-банках – з резервів НБУ, див. пункт 6.

8. Посаджено “під домашній арешт” ще кілька десятків людей, спалено ще кілька десятків машин. Обшуки, залякування і т.д. – абсолютно стандартний набір, нічого нового.

9. Беркут і решта ввшників, які 22 січня на ладан дихали і в підкріплення на Київ гналось все, що можна, включно з “податковами міліціонерами”, прекрасно поновили сили. Навряд чи їх кількисть разом з “грифоном” встигли збільшити в 6 разів до 30 тис. (як там онкохворі діти поживають?), але явно процеси йдуть, всі газети забиті оголошеннями.

10. Запаси гранат, газу і патронів більш ніж відновлені (в розгар подій беркути самі наливали в пляшки бензин і кидались ними, як і бруківкою), і ці гранати набагато потужніші (і знову тут привіт онкохворим дітям, навіщо їм ті медикаменти, якщо дядям треба гранати по 60 доларів штука). Сподіваюсь добрі дяді-конструктори і МВСні закупівельники цього приладдя (як, наприклад, латунних зі сталевим осердям “боєприпасів нелетальної дії”) придумали щось з вражаючими осколками до “світлошумових” гранат, бо трудолюбивим беркутам доводилось минулого разу самим скотчем примотувати цвяхи або камінці до цих чудових виробів, а це займає час і зменшує кількість скалічених громадян.

11. З усіх облікованих у міліції, і очевидно, умовно-достроково звільнених з зони, а також, за браком такого цінного персоналу, перевдягнених убопівців організовано “народні дружини” в східних областях. За браком і цих ряжених поспливали якісь “російські байкери” і “донські козаки”. Козаки чомусь з Санкт-Петербургу.

12. Як і слід було чекати (якраз треба прогрітись до кінця олімпіади), виникла “федералізація”. Як же з усіма своїми і привозними бандюками, що “міліціонерами”, що такими, і не виникнути “федералізації”.

13. Криміногенна ситуація в Києві і особливо в його центрі перевершила початок – середину 90-х. Що в принципі логічно, зважаючи на два місяці організованого завозу в Київ і кидання на гроші підтримуючих Януковича за 200 грн. істот і відсутність необхідності “міліціонерам” прикидатись, що вони захищають громадян і закон.

14. Ну і головне – святе сімейство нажило за ці три тижні ще 8 – 12 – 15 мільярдів гривень – держзакупівлі ж ідуть! Хоч, правда, з виконанням бюджету по надходженням на 60% з приписками не все встигається – так он курсом і резервами НБУ догнали і перегнали.

15. Ще Клюєв змінив Льовочкіна. На посту начальника органу, якого немає в Конституції. В цьому плані нічого не помінялось, Клюєв чим займався тим і займається.

В цілому нічого такого, що не було спрогнозовано на початку “переговорів”.

Що далі:

1. Повний колапс економічної системи. Спочатку банківської, а потім ланцюговою реакцією і решти. Якщо десь депозити ще видають, то самий час з цим щось робити.

2. Спроба погано закамуфльнованої інтервенції і анексії з боку Путіна. “Федералізація” і “байкери” для чого ж? Олімпіада скоро закінчиться, якраз до того часу можна провести пару збіговищ “місцевих рад і партхозактиву” зі зверненнями втрутитись. Чим буде займатись СБУ, яку очолює чоловік, який у 1998 році “звільнився” з російської армії, питання риторичне – боротись з бандеровцями, ясне ж діло.

Словом, друзі, ніхто крім нас з цим всім не справиться:) Сміливіше, сміливіше, ми їх переможемо.

Леся Оробець.

 

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twelve − two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh