Поради

Шейвер: незамінна техніка для чоловічого догляду 

У базовому арсеналі засобів по догляду за обличчям у чоловіків неодмінно повинна бути бритва. Чимало користувачів надають перевагу електричним інструментам. Сьогодні великою популярністю користується шейвер. Це професійна машинка, яка виконує багато функцій. Детальніше про інструмент можна дізнатися за посиланням.

Особливості, переваги та недоліки шейвера

Шейвер за зовнішнім виглядом нагадує електричну бритву. Він належить до професійних інструментів, які використовують у перукарнях та барбер-шопах. Прилад складається з ножового блоку та мотора, оснащений сіточкою. Сітка виконує дві функції: підіймає волоски та захищає шкіру від пошкоджень. Завдяки відсутності контакту з епітелієм шейвер підходить для людей з чутливою шкірою.

Щоб отримати бажаний результат у догляді за бородою, потрібно правильно користуватися шейвером. Техніка призначена для неспішного гоління. Потрібно виконувати плавні кругові рухи, поступово отримуючи потрібний ефект. Професійні перукарі використовують такі бритви для завершення окантовки бороди. Шейвери мають кілька основних переваг:

  • максимально чисте гоління завдяки тому, що пристрій підіймає та стриже найкоротші волосинки;
  • ріжучий елемент не торкається безпосередньо до шкіри, тому прилад безпечно використовувати для всіх чоловіків;
  • машинка голить щетину без використання гелю чи пінки;
  • компактний розмір, що дозволяє брати шейвер у поїздки;
  • доступна вартість приладу.

Серед недоліків шейвера користувачі зазначають сильну вібрацію окремих видів машинок та нетривалу роботу техніки в автономному режимі (приблизно 60 хвилин).

Вибір шейвера та догляд за технікою

Обираючи шейвер, варто орієнтуватися на моделі, призначені для домашнього використання. Професійна техніка має багато режимів та коштує дорожче звичайної. Має значення виробник. Надійні бренди зарекомендували себе з кращого боку та мають позитивні відгуки від користувачів. Звертати увагу потрібно і на вид живлення. Моделі на акумуляторах мають обмежений термін роботи, проте їх зручно брати з собою в подорожі.

Щоб шейвер довго виконував поставлені задачі, потрібно правильно за ним доглядати. Бритви, розраховані на вологе гоління, потрібно промивати під поточною водою після кожного використання. Прилад не варто надовго залишати під водою: достатньо змити волосинки. Шейвери для сухого гоління також необхідно очищати від волосся спеціальними щіточками. Зберігати машинку слід у чохлі чи коробці, щоб захистити від механічних ударів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України