Католицький священик викрадений на півдні Нігерії

Ще один католицький священик викрадений на півдні Нігерії. Отець Лоуренс Адороло з католицької церкви Св. Бенедикта в Окпелла в штаті Едо став жертвою викрадення, повідомило інформаційне агентство Fides.

«О. Адороло повертався з Аучі в свою парафію, в католицьку церкву Св. Бенедикта, в Окпелу, коли його викрали бойовики недалеко близько 6 години вечора в середу, 27 вересня», – повідомив монсеньйор Габріель Дуніа, єпископ Аучі.

Засуджуючи викрадення священика, охарактеризоване як «огидний акт», єпископ повідомив, що «викрадачі встановили контакт з парафією для викупу, але Церква не платить викуп». Єпископ Дуніа повторив, що підтверджує лінію, прийняту нігерійською єпископською конференцією, яка відхиляє будь-яку вимогу викупу.

«Єпархія закликає до беззастережного звільнення священика. Ми відслужимо Месу за безумовне звільнення священика», – запевнив єпископ.

Тільки в цьому році, щонайменше, троє священиків були викрадені на півдні Нігерії. Самуель Оквуідегбе, священик-єзуїт, був викрадений 18 квітня на дорозі, що сполучає Бенін-Сіті з Онітша, але потім був випущений на свободу 22 квітня. 18 червня поліція звільнила священика Чарльза Нвачукву з єпархії Окігві в штаті Імо (на південному сході Нігерії), який був викрадений 16 червня. Найдраматичнішим епізодом є викрадення і вбивство 1 вересня  священика Кіріакуса Онункво в штаті Імо. Його тіло було знайдено 2 вересня близько села Омумі. Немає жодних звісток вже протягом двох років про священика Габріеле Ояка із Згромадження Святого Духа, викраденого 7 вересня 2015 р. штаті Когі.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

11 − ten =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh