Життя

Рейтинг найбільш неприємних жінок за знаком Зодіаку

Може бути, саме ти на першому місці?

12 місце — Стрілець

Почесне 12-е місце дістається Стрільцям, яких завойовувати не треба зовсім. Спокійно, не треба відкривати шампанське і заздалегідь святкувати майбутню легкий од перемогу! Спочатку запишіть собі в бальні книжечки принцип, яким дівчина-Стрілець керується у відносинах: «Секс — взагалі не привід для знайомства». Ну просто щоб ви знали. Тому що після сексу зі Стрільцем чоловікам, як правило, хочеться негайно підхопитися з ліжка і збігати в найближчий ювелірний за обручкою. І ось це — вже вибачте. Умовити дівчину-Стрільця на серйозні відносини — це вам а подвиг.

11 місце — Овен

11-е місце дістається Овнам, яких люто, шалено дратують всі ці безглузді чоловічі кривляння типу букетів (такі гроші на таку вульгарність), галантності (прабабусі своєї руку будеш подавати, розумник!) і вечеря в підкреслено дорогих ресторанах ( пенсію нарахували?). Так що Баранів взагалі не треба завойовувати. Овен воліє завойовувати сама. І ось тут вже або здавайся, або роби ноги. Швидко роби ноги! Ну тобто все одно не допоможе, звичайно, тому що «не вмієш — навчимо, не хочеш — змусимо», але дати цю пораду ми були зобов’язані. Не можна ж, справді, ось так, з ходу позбавляти людей всякої надії на порятунок.

10 місце — Діва

Для того щоб завоювати Діву, робити нічого не потрібно. Взагалі нічого. Треба просто відповідати її вимогам до чоловіка. Так, всім трьом томам вимог, кожен з яких завтовшки телефонний довідник. Якщо відповідаєш — Діва все зробить сама. Якщо ні — тебе щиро і чесно зріжуть ще на підльоті. А ось якщо зразок відповідаєш, але намагаєшся додати собі балів, демонструючи прийоми кухонного мачо — бережись: навіть якщо ти Діві не потрібен, вона в тебе вчепиться. Вчепиться і не відпустить, поки не виб’є з твоєї гарненької головки всю цю зайву дурь. Ефект лікування — довічний. Результат — мало чим відрізнятиметься від лоботомії.

9 місце — Скорпіон

Несподіваний поворот! Всі чомусь вважають, що завоювати панночку-Скорпіона — неймовірно складні завдання, але насправді це робиться елементарно. Принцип дій знайомий будь-якому чоловікові з раннього дитинства: йдеш в Смарагдове місто, знаходиш там Гудвіна і просиш у нього мізки, серце і хоробрість. Хоробрість потрібна, щоб зуміти взагалі до Скорпіона наблизитися, мізки — щоб вона тобі відразу хвостом не вдарила, а серце вона потім зажарить і з’їсть.

8 місце — Рак

Питання «Як завоювати дівчину-Раку?» — найдурніше в світі питання. Ще б сказали, як дихати, наприклад. Просто женись на ній, чувак. Іншого способу все одне не існує, та й кому він, власне, потрібний? Набагато складніше інше запитання: як відвоювати її у того, якщо раптом спіткала така потреба? І, чесно сказати, відповіді на це питання ми не знаємо. Тобто відвоювати собі назад можна за тим же принципом: просто розлучися з нею, чувак. Але як це провернути, не залишивши міцно затиснутим у лещатах найцінніше, науці невідомо. Якщо клешня її — все, фініта. Втім, на втіху можемо повідомити, що після розлучення з Раком тебе напевно візьмуть на кіностудію. Озвучувати Мультики.

7 місце — Телець

Записуйте рецепт: щоб завоювати дівчину-Тельця, потрібно бути веселим раздовбаєм. Своїм в дошку хлопцем. З яким можна поговорити про що завгодно, і він все зрозуміє. З яким просто і не потрібно щось із себе вдавати. З яким можна випити під смажені сосиски на бабусиній дачі з туалетом системи «дірка в землі». На сосиску попередньо потрібно надіти платинове кільце з каратом. Звідки такі гроші у веселого телепня? Так Тельцю то яка різниця звідки? Це взагалі не її проблеми, щоб ти розумів. Їй просто завтра треба щось з себе зобразити, так що давай, метнись кабанчиком!

6 місце — Лев

Почесне центральне місце в гороскопі і дуже-дуже простий рецепт для завойовника. Просто приділяй їй більше уваги. Ще більше уваги! Якщо хочеш обійтися без екзерсциста«я повзу за тобою на колінах вже тисячу миль, дорога!», можна зобразити те ж саме в грошовому еквіваленті. Загалом, довго чи дорого, вибери одне з двох. Обидва варіанти без будь-якої гарантії, до речі. Ласкаво просимо у доросле життя!

5 місце — Ваги

П’ятірку лідерів відкривають Ваги, яких абсолютно неможливо завоювати, не володіючи набором базових якостей: добра освіта, прекрасне виховання, розвинене почуття прекрасного, начитаність і — упс, чоловік, вам тут не стояти, підіть з черги! — зовнішність прекрасного ельфа. Відповідаєш? Тоді все в порядку. Тепер стій під балконом і чекай, коли вона вирішить, треба це їй взагалі або таки не треба. Тільки спочатку підмети прах свого попередника, який рівно на цьому самому місці помер від старості. Вимажешся ще.

4 місце — Близнюки

Несподіваний поворот! Легковажні і легковагі Близнюки майже добралися до трійки лідерів. Тому що завоювати Близнюків — це вам не кіт чхнув: Близнюки готові до відносин лише в тому випадку, якщо їм цікаво. А для того, щоб панночці-Близнюка стало з тобою цікаво, доведеться наповнювати мізки інформацією, поки не закиплять. А потім навчитися безперебійно постачати її Близнюка на блюді з видатного красномовства, приправивши сарказмом, цинізмом і чорним гумором. І тоді вона ще подумає, звичайно. Раптом ти псих ненормальний? У тому сенсі, що якщо немає, якщо не псих і нормальний — проходь повз.

3 місце — Водолій

Третє місце, бронзова медаль і почесна грамота «За видатні заслуги в справі динамо 80-го левела» дістається Водоліям. Так, бо, це динамо, але яке! Водолію абсолютно щиро подобаєтеся і ти сам і твої безглузді сором’язливі кривляння, і дурні подарунки і квіти. Вона дійсно з великим задоволенням сходити з тобою на побачення — хоч в театр, хоч в ресторан, хоч у парк на лавочку. І за ручку їй подобається ходити, і кокетувати, і сміятися над твоїми жартами. Все це абсолютно щиро, що в цьому немає ні найменшої брехні. І так само щиро вона не хоче з тобою в ліжко. Зовсім. Ха-ха, обломись!

2 місце — Козеріг

Срібна медаль дістається Козерогам, завойовувати яких — дохлий номер. Навіть якщо ти принесеш їй на блюді голову дракона — руку принцеси не отримаєш. Ну якщо тільки руку якоїсь сторонньої принцеси, яка випадково завалялася у Козерога в господарстві ще з часів захоплення наукою анатомією (не відкриєш, до речі, банку, формалін дуже смердючий). Вся справа в тому, що Козерогові не потрібні швидкоплинні романи. Козерогові потрібні серйозні стосунки з прицілом на «жили довго і щасливо і померли в один день». Але спочатку вона хоче жити довго і щасливо сама по собі. Але ти, якщо що, заходь. Ну, раптом вона зараз захоплена наукою психологією і їй потрібен препарат типу «Мужик закоханий, зневірений, одна штука»?

1 місце — Риби

Та-дам! Перше місце і золота медаль дістаються Рибам! Які, як усім відомо, дуже холодні, замислені, занурені в себе і, здається, взагалі трішечки не від світу цього. Так що завойовувати їх потрібно якось особливо, але як точно — ніхто не знає. Сюрприз! Ми — знаємо. Треба зависнути в товщі води і прикинутися старим дірявим носком. Тоді, може бути, Рибка випливе і, з цікавістю тебе оглянувши, махне хвостом і зникне в світовому океані. Тому що насправді вона не занурена в себе. Вона просто в засідці сидить у красивих коралів. Так що якщо рипнешься завойовувати — вона зробить «АМ». Ну, а там — як пощастить. Або відразу з’їсть, або спочатку помуче. Тому що грати з завойовниками, як кішка з мишкою, — найулюбленіше її заняття.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України