Життя

Що у вашій сумці – то відбувається і в долі

Символ вашої долі, вашого життєвого шляху, ставлення до життя …

Сумка – це сума, «sauma» на латині. Слово означало в’ючне сідло, або те, що до сідла прикріплювали. Вантаж в’ючної тварини, мішок, який брали з собою в дорогу. І в цьому мішку лежить потрібне; символічно там лежить наша доля.

Жінки особливо люблять сумки, для них це дуже важливий символ. У деякому роді жінка приносить дитину в світ в своїй сумці; в животі. Вона несе благу тягар усередині себе; приносить дбайливо і з величезними зусиллями нової людини.

І хороша, красива, дорога сумка – це захисний символ жінки, її оберіг, апотропей. Дарувати сумку своїй жінці – це вдячність і захист від зла. Посилення жіночої енергії …

Подивіться на свою сумку, – в широкому сенсі слова. Це може бути і рюкзачок, і барсетка, і портфель, – це все одно «sauma», сума. Те, що лежить в ній – характеризує ваше життя і вашу особистість. І робить на вас вплив.

Важливо, щоб в сумці був порядок. Треба викинути все непотрібне, це зайвий клопіт і перешкоди на дорозі життя. Це руйнівний хаос. Він краде енергію.

Розкладіть речі по відділеннях сумки. Це впорядкує життя. Полегшить вибір рішень.

Ні в якому разі не можна, щоб в сумці «валялися» гроші. Вони повинні бути акуратно прибрані, навіть якщо це дрібниця. Інакше сумка перетвориться в «торбу» для збору милостині; копієчок і недоїдків. Усередині сумки повинен бути порядок. Чистота.

Старі використані квитки, непотрібні папірці, квитанції повертають вас в минуле і обтяжують життя. Ви символічно носите з собою старі проблеми і непотрібні турботи, живете минулим.

Сумка повинна бути міцною, цілою, – це знак доброї долі і надійного захисту-запасу. Красива сумка гармонізує вас з миром, покращує ставлення до вас. Чим жіночніше і витонченіше сумка, тим краще працюють «жіночі енергії», володарка такої сумочки і сама жіночна, легка, гармонійна.

А ділова сумка повинна бути дорогою – по можливості. Якісною. Міцною. Це ваша «калитка» – мішок для грошей. Символ фінансового благополуччя.

Ми йдемо по життю не з порожніми руками. З нами наш рятівний запас – наша сумка. Добре покласти в неї і свій особистий символ. Для кого-то це ручка. Для кого-то – монетка. Для кого-то – камінчик з берега теплого моря … У сумці має бути щось особисте, то, що радує і надихає і зрозуміло тільки вам.

Людина приходить у світ не з порожніми руками. У неї є вантаж – відповідальність і обов’язок. Тяготи і проблеми. Але одночасно це вантаж запасу. В нашій сумці є те, що нам допомагає жити.

І ми наповнюємо сумку благими справами і добрими вчинками, – нам доведеться показати, що ми зібрали в земному житті. Тому що шлях продовжиться. І нас буде підтримувати і плекати те, що ми зібрали в свою сумку …

Ось такий це складний і древній символ. І можна подумати про те, що в нашій сумці? І почати покращувати і упорядковувати життя з маленького справи – наведення ладу в своїй «sauma». А якщо хочеться змін на краще і нових можливостей, можна купити нову сумочку …

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України