Новини

Що таке Cryo T-Shock терапія?

Майже кожна сучасна людина мріє мати гарний вигляд. Правильне харчування, фізична активність, регулярне відвідування спортзалу та догляд за собою — обовязкові атрибути повсякденного життя. Але іноді не обійтися без апаратних методів корекції фігури. Таких, як безопераційна ліпосакція, або Cryo T-Shock терапія. Сучасний, безпечний та ефективний апарат дозволяє:

  • позбутися від целюліту;
  • зменшити об’єми тіла в проблемних ділянках;
  • підвищити тонус м’язів;
  • покращити місцевий обмін речовин;
  • зробити шкіру більш пружною, еластичною та гладенькою.

Дія апарату Cryo T-Shock 4.0 заснована на генеруванні холодових та теплових потоків. Ці потоки передаються тканинам тіла під час процедури, забезпечуючи всі перелічені вище ефекти.

Такий підхід до апаратної корекції — не агресивний, не інвазивний та максимально безпечний. Під час процедури можна чергувати температури та виконувати апаратний моніторинг в режимі реального часу. Це забезпечує ще більш високу якість процедури.

Кому підійде терапія на апараті Cryo T-Shock?

Почнемо з протипоказів. Вам не можна записуватися на подібні процедури у разі:

  • вагітності;
  • ниркової недостатності;
  • важкої форми діабету;
  • пошкоджень та захворювань шкіри в зонах, які будуть задіюватися на процедурі.

Своєю чергою, процедура показана за наявності целюліту, “жирових пасток” на тілі, при втраті еластичності та пружності шкіри. Щоб переконатися, що у вас немає протипоказів до проведення динамічного кріоліполізу, рекомендуємо спочатку проконсультуватися з фахівцем.

Cryo T-Shock — не лише про естетику

Цей апарат успішно використовують в реабілітології та фізіотерапії. Адже він допомагає під час реабілітації після спортивних травм, зменшує біль у м’язах. А також покращує обмінні процеси, тонізує, сприяє виведенню зайвої рідини, покращує загальний стан м’язів, шкіри, підшкірної клітковини.

Проводиться курс динамічного кріоліполізу на апараті Cryo T-Shock з проміжками 1 сеанс раз на 2 тижні. Кількість таких процедур — від 5 до 7, все залежить від результату, якого ви прагнете досягти, та від початкового стану тіла.

Між процедурами динамічного кріоліполізу фахівці часто призначають ударно-хвильову терапію, мезотерапію. Це допомагає покращити результати, хоча й не є обов’язковим етапом.

Гарні результати після терапії Cryo T-Shock спостерігаються вже після перших сеансів. А після повного завершення курсу результат буде повноцінним та тривалим.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.