Новини

Що краще – Кредит в банку чи в МФО?

Люди вже звикли історично, що є лише банки, де можна взяти кредит, але вони й розуміють – не кожен може його отримати. Час приніс свої зміни, корективи, технічні новинки, які не оминули фінансової сфери. Адже все робиться так, аби ми могли отримати послугу чи сервіс і потратити в процесі мінімум часу.

І дійсно, сьогодні економія нашого часу пріоритетне завдання для усіх маркетологів та розробників.  Де ж все-таки краще взяти кредит і чому – в банку чи МФО, поговоримо далі.

Де Брати Гроші: Пропозиції Від Банків та МФО

Давайте умовно розділимо ці установи на дві великі групи: мікрокредитні сервіси та банки. Вперше МФО почали зароджувати свою діяльність в Україні ще в 2013 році і вже тоді можна було оформити кредит онлайн через зручні сервіси. Умови надання послуг в МФО та банках помітно різняться і тим самим створюють свої окремі переваги.

Виходить, для того, щоб взяти кредит, потрібно вивчити хоч якусь мінімальну інформацію для покрокового розуміння всього процесу і важливих нюансів. Коли ти все знаєш у деталях – стає одразу зрозуміло, що тобі краще підійде.

Банки та МФО: В чому ж та різниця?

Давайте глибше розглянемо в чому власне полягає різниця, коли мова йде про кредит в банку та мікрокредитній компанії. Шість важливих нюансів далі:

  • Для банка важливо, щоб клієнту було 22-24 роки, щоб він мав бездоганну кредитну історію, нормальний стаж роботи та офіційне працевлаштування. Ну і куди ж без карти, вона також має бути обов’язково відкритою. Коли йдеться про МФО, то для них важливо, щоб вам було хоча б 18+ років (деякі сервіси пропонують кредити лише особам від 21 року), та наявність будь-якої карти банка.
  • Швидкість зарахування коштів на карту. Якщо ви плануєте взяти невеличку суму в банку і повністю відповідаєте їхнім вимогам, як позичальник – всеодно вам доведеться трішки зачекати, або навіть не трішки, а декілька годин (до того ж в банк потрібно приходити фізично, якщо ви попередньо не оформляли у них кредит). При оформленні кредиту в МФО – кредит онлайн на карту можна взяти максимум за 1 годину, а зазвичай, система підтверджує заявку всього за 15 хвилин.
  • Робочі години установ. Зазвичай в банка все за стандартним графіком з 8-9 години до 17-18, також можна попасти в перерив і додатково очікувати, а ще є вихідні та святкові дні. Виходить, що якщо вам негайно потрібні гроші сьогодні у суботу, то все ж прийдеться чекати до понеділка. В мікрокредитних компаніях графік зовсім інакший – ви просто заходите на сайт організації, який працює і вдень і вночі щодня без вихідних, обіду та святкових днів. Проте, в тому випадку, якщо ви захочете завітати особисто у відділення МФО, то треба буде чекати стандартних робочих годин.
  • Спосіб отримання грошей. Якщо ви йдете до банку, то гроші потрапляють на вашу карту цього ж банку, де ви берете кредит. В той час, коли в МФО ви можете отримати потрібну суму на карту будь-якого банку, або ж забрати гроші безпосередньо у відділені сервісу, якщо воно у них наявне у вашому місті.
  • Період, на який ви берете кредит.Зазвичай банки пропонують від 3 місяців, частіше навіть від півроку, що не скажеш про МФО, де ви можете взяти, наприклад, 15 000 всього лиш на 7 днів, бо вам так зручно і скоро зарплатня.
  • Сума кредиту. Зрозуміло, що банкам зовсім не вигідно пропонувати своїм клієнтам мікрокредити в 5 000 грн, чи подібні суми, тому вони пропонують набагато більші кредити. В МФО – є можливість оформити кредит навіть від 500 грн, якщо вам так треба.

Аналізуючи, кожний з пунктів вже можна робити певні висновки, але для кожного вони залишаються індивідуальними. Зважте всі “за” та “проти”, розрахуйте необхідний час для погашення і подумайте, скільки вам дійсно потрібно грошей і чи потрібні вони взагалі.

Якщо ви точно розумієте, що без кредиту ніяк, тоді краще скористайтеся сервісом порівняння банківських та мікрокредитних пропозицій https://onlinecredit.in.ua, де ви знайдете детальну інформацію про кожну організацію, покроковий інструктаж оформлення, акції на кредити та найвигідніші умови саме для вас.

Коли краще брати кредит в інтернеті, а коли – кредит в банку?

Якщо говорити по суті, то банківські кредити краще підходять для людей, яким потрібні великі суми на довгий період часу, і лише тоді, коли у вас ідеальна кредитна історія та офіційна робота з постійним доходом.

Мікрокредитні сервіси зручні тим, що якщо раптом ви не підходите по певним критеріям в банку і вам негайно потрібні пару тисяч гривень, які ви закриєте протягом місяця чи можливо довше, то кредит онлайн вам якраз підійде. Також цей метод кредитування чудовий тим, що вам гроші приходять одразу і не потрібно чекати до вечора, чи до завтра.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.