Авторські статті

Рада проголосувала за вступ осіб з ДНР/ЛНР та Криму до ВНЗ без ЗНО

Голосували «за»: Слуга народу, Голос, частина Батьківщини та частина ОПЗЖ. Проти виступила лише «Європейська солідарність»

Про це повідомив Андрій Смолій.

Тобто, тепер Україна легалізувала вступ без повноцінних іспитів для осіб з ДНР/ЛНР. Це можуть бути (а більшість з них скоріше за все буде) з паспортами РФ чи терористичних республік.
Це пряма дискримінація серед громадян України, адже одні будуть здавати ЗНО, в тому числі діти загиблих військовослужбовців, а інші, з окупованих територій не будуть.

Замість того, щоб продовжити практичку вступу таких людей до окремих ВНЗ, як це було в минулі роки, Зеленський виходить на новий рівень дискримінації громадян.

Я вже мовчу про національну безпеку та оборону. Тут відкривається такий собі «ящик пандори», адже ми не знаємо хто ці люди та з якими поглядами будуть приїжджати до міст нашої країни після окупації та інформаційного зомбування з боку Кремля.

Як продовжив Андрій Смолій,

Найгірше в законі, який прийняли сьогодні «слуги народу» та інші депутати, щодо вступу без ЗНО людей з ДНР/ЛНР, ось що:

  • скасувавши ЗНО для вступників з окупованих територій депутати в законі де-факто визнали юридично чинним на території України документ російських маріонеткових республік.

Це юридична бомба, коли Україна, як держава, визнає документ про освіту, виданий окупантами, таким, що є ЧИННИМ на всій території держави.

Цитата “3. У статті 44:

1) абзац третій частини третьої викласти в такій редакції:

“Для осіб, місцем проживання яких є тимчасово окупована територія окремих районів Донецької та Луганської областей, територія населених пунктів на лінії зіткнення, тимчасово окупована територія Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, які отримали документ про повну загальну середню освіту, прийом на навчання до закладів вищої освіти здійснюється у межах установлених квот прийому до закладів вищої освіти України”;”

І ключове тут слово — документ! А чий документ? Правильно — окупантів!
Тобто таким чином створюється юридичний прецедент, який потенційно відкриває шлях до визнання Україною іншої макулатури, виданої окупантами, чинними з правової точки зору в межах держави.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.