Новини з Австрії

В Австрії мережа Hofer з понеділка розпочала продаж експрес-тестів на коронавірус вартістю 11,99 євро

З понеділка Hofer у всіх філіях планує продажу тестів самоперевірки коронавіруса, яких немає в багатьох аптеках

Здоров’я та безпека клієнтів і співробітників мають «вищий пріоритет», – пояснює дискаунтер Hofer в своєму прес-релізі і в той же час оголошує про великому нововведення в своєму асортименті. Уже в понеділок, 22 березня, набори для самоперевірки Corona надійдуть у продаж у всіх філіях Австрії.

Експрес-тести на антигени будуть доступні в касі і випускаються в наборах. Кожен з яких містить по три тести. Вартість: 11,99 євро за упаковку. На одного покупця видається не більше п’яти комплектів по 3 штуки.

Тести відрізняються простим і швидким застосуванням без додаткового обладнання і дають результат протягом 15 хвилин. Однак в той же час компанія зазначає, що вони не забезпечують 100-відсоткову безпеку. Пропоновані швидкі тести «призначені тільки для вашої власної захисту. Вони не підходять для відвідування перукарні і т.п. ».

Aldi Süd додала такі тестові набори в асортимент своїх філій в Німеччині на початку березня. За повідомленнями ЗМІ, товар був розкуплений практично миттєво. Через кілька хвилин після відкриття ринків прилавки спорожніли.

На цьому тижні вже повідомлялося, що безкоштовні експрес-тести на антигени закінчилися. Тестові набори були в наявності тільки в перший тиждень кампанії, потім виникли проблеми з доставкою.

Той факт, що деякі аптеки в даний час більше не можуть пропонувати експрес-тести, все ще є результатом проблем з доставкою і митницею, що виникли минулого тижня.

Палата фармацевтів повідомила про «логістичних затримках на світовому ринку і тривалих митних процедурах».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України