Авторські статтіТехно

Серйозна помилка в роботі карт в iOS 12 розчарувала користувачів Apple

Навігатор виробляти власників «яблучних» девайсів в невідомі місця, які далекі від зазначеної географічної координати, стверджуючи, що це кінцевий пункт призначення.

Власники смартфонів від популярного бренду Apple поскаржилися на дефект у роботі iOS 12, який сильно заважає роботі карт їх девайсів. Користувачі відзначають, що дана помилка сильно спотворює роботу онлайн-карт. Вони стверджують, що при прокладанні маршруту та зазначення конкретної кінцевої точки призначення до нього можна дістатися, легко загубившись по дорозі, адже якщо відхилитися від складеного програмою маршруту буквально на 190-200 метрів, то алгоритм надсилає повідомлення про прибуття до потрібного пункту. При цьому додаток ігнорує тієї важливий факт, що смартфон може бути дуже далеко від кінцевої географічної точки координат.

У керівництві компанії поки ніяк не відреагували на скарги. Серйозна помилка, про яку повідомили на порталі Reddit, розчарувала користувачів, і вони закликають розробників виправити недолік, який здатний завести їх в небезпечне місце.

Раніше The Independent опублікувала результати свого розслідування, згідно з яким розробник вніс поправку в правила дотримання конфіденційності у віртуальному магазині iTunes, і включила операційну систему iOS 12 можливість відслідковувати дзвінки та електронну переписку.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України