Серйозна помилка в роботі карт в iOS 12 розчарувала користувачів Apple

Навігатор виробляти власників «яблучних» девайсів в невідомі місця, які далекі від зазначеної географічної координати, стверджуючи, що це кінцевий пункт призначення.

Власники смартфонів від популярного бренду Apple поскаржилися на дефект у роботі iOS 12, який сильно заважає роботі карт їх девайсів. Користувачі відзначають, що дана помилка сильно спотворює роботу онлайн-карт. Вони стверджують, що при прокладанні маршруту та зазначення конкретної кінцевої точки призначення до нього можна дістатися, легко загубившись по дорозі, адже якщо відхилитися від складеного програмою маршруту буквально на 190-200 метрів, то алгоритм надсилає повідомлення про прибуття до потрібного пункту. При цьому додаток ігнорує тієї важливий факт, що смартфон може бути дуже далеко від кінцевої географічної точки координат.

У керівництві компанії поки ніяк не відреагували на скарги. Серйозна помилка, про яку повідомили на порталі Reddit, розчарувала користувачів, і вони закликають розробників виправити недолік, який здатний завести їх в небезпечне місце.

Раніше The Independent опублікувала результати свого розслідування, згідно з яким розробник вніс поправку в правила дотримання конфіденційності у віртуальному магазині iTunes, і включила операційну систему iOS 12 можливість відслідковувати дзвінки та електронну переписку.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

17 − four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh