Авторські статтіТехно

Apple зобов’яжуть знизити ціни на iPhone Xs і iPhone Xs Max в Росії

Розслідування ФАС за позовом росіянина може сильно вдарити по фінансам компанії, а початкова ціна на базові моделі різко впаде з позначки 87 990 рублів.

Росіянин подав позов у Федеральну антимонопольну службу, в якому звинуватив компанію Apple в можливому впливі на ціноутворення на гаджети в Росії. Він упевнений, що всі торгові точки встановлюють однакову ціну на iPhone Xs і iPhone Xs не випадково – вони виконують вимогу виробника, а отже «яблучний» бренд порушує російське законодавство. У ФАС приступлять до перевірки, і якщо скарга росіянина підтвердиться, то Apple зобов’яжуть знизити ціни на iPhone Xs і iPhone Xs Max, а також оштрафують на чималу суму.

Розслідування почнеться відразу ж після надходження новинок на полиці російських магазинів, а саме 28 вересня. Варто відзначити, що поки координацію цін Apple нічого не доводити, однак ретельне розслідування може значно вдарити по фінансам компанії. Новинки з однаковими технічними характеристиками і різною діагоналлю екранів у початковій конфігурації оцінені в 87 990 рублів. У США ця модель смартфона стоїть на 300 доларів дешевше.

Нові iPhone працюють на базі революційного процесора Apple A1 з 7-нм техпроцессором. Виробник збільшив ВП до 4 ГБ, флагман розпорядженні 64, 256 або 512 ГБ вбудованої пам’яті. Також модель оснащена прискореною технологією Face ID, літій-іонним акумуляторів ємністю 2658 маг і підтримує технологію швидкої зарядки, захистом від води, пилу за стандартом IP68. Здивував iPhone XS поліпшеною камерою з підтримкою Smart HDR.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України