Авторські статтіПолітика

Сергій Таран назвав єдиного зручного кандидата для Тимошенко у іншому турі

Екс-прем’єр-міністр Юлія Тимошенко має дуже хороші шанси опинитися в іншому турі президентських виборів, що стане справжнім іспитом для лідера «ВО «Батьківщини». Ніхто не сумнівається, судячи з тих електоральних рейтингів, які ми всі бачимо, що Тимошенко у другий тур потрапить. Якщо її суперником у іншому турі буде не кандидат від третіх сил, то є великі сумніви, що вона переможе. Таку думку в ефірі одного з телеканалів висловив політолог Сергій Таран.

За його словами, з Петром Порошенком у Тимошенко є шанс перемогти, але не факт, що це буде легко. Єдиний кандидат в президенти, який абсолютно зручний для Тимошенко, це Юрій Бойко, який також має високий рейтинг. У нього Тимошенко майже 100% виграє.

Сергій Таран зазначив, що у Тимошенко і Порошенко діаметрально протилежні завдання. У Порошенка – завдання – вийти у другий тур, а у Тимошенко – перемогти у іншому турі. За словами політолога, у Тимошенко є великий бонус – люди, які за неї голосують постійно, ці люди думали про побутові речі, які можна назвати одним словом – «зубожіння». Ця тема була актуальною для Тимошенко постійно. Тепер же, для того, щоб цю тему розкрити ширше і залучити до неї якихось нових креативних людей, в «Батьківщині» придумали ряд форумів.
.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України