Авторські статтіДіаспора

Будівлю економічного університету в Празі евакуювали через повідомлення про бомбу

Керівництво Празького економічного університету (VŠE) на цілий день закрило два своїх відділення – на площі Вінстона Черчілля (náměstí Winstona Churchilla) в районі Жижков і вулиці Ekonomická в міській частині Прага 4. Причина – анонімний дзвінок про вибухових пристроях.

Невідомий заявив, що в будівлях заховані бомби, які повинні вибухнути 20 грудня після обіду. Вранці поліція евакуювала з обох корпусів близько 300 осіб, після чого керівництво ВУЗ-у вирішило, що доцільніше буде відпустити всіх співробітників і студентів додому, а відновити роботу завтра.

По дорозі до університету одна з поспішали на виклик поліцейських машин зіткнулася з легковиком. Аварія сталася на жвавому перехресті поруч зі станцією метро I. P. Pavlova. На щастя, ніхто не постраждав.

Вибухотехніки і кінологи з собаками ретельно перевіряють кожне приміщення в обох будівлях. Імовірно операція повинна завершитися до 15:00.

Зазначимо, це вже четвертий подібний випадок у нинішньому році. Раніше будівлі університету евакуювали в квітні, та явились в місті у листопаді. До цього повідомлення про бомбу надходили в поліцію електронною поштою. Жодних вибухових пристроїв у результаті виявлено не було. Зловмисників знайти до цих пір не вдалося. За поширення завідомо неправдивої інформації про акт тероризму їм загрожує до 4 років в язниці.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України