Серйозна ситуація в лікарнях Верхньої Австрії, Бургенланда і Штирії

Кількість пацієнтів, яким потрібна медична допомога в лікарнях Австрії, збільшується з кожним днем

Медичне сортування (тріажа) – це термін, який в останні тижні все частіше використовується експертами, лікарями і урядом. Найгірший сценарій: якщо ліжок більше не буде, лікарям доведеться вирішувати, яких пацієнтів можна лікувати, а яких ні. Такий сортування слід уникати будь-яку ціну. Щоб пом’якшити ситуацію, кількість нових випадків інфікування має знизитися до менше 2 000 на середньому за тиждень. Це не очікується раніше початку грудня.

Губернатор Верхньої Австрії Томас Штельцер підтвердив, що він вже телефонував в Баварію з приводу переведення пацієнтів. Сусідня країна обіцяла допомогти. У Верхній Австрії зайняті 88,7% ліжок інтенсивної терапії Covid, а кількість нових інфекцій залишається високим.

Як повідомляється, кількість доступних ліжок інтенсивної терапії в Бургенланді також скорочується. В даний час 19 пацієнтів потребують інтенсивної медичної допомоги. «Багатьом хворим на коронавірус потрібно стаціонарне лікування через кілька днів. Деякому відсотку пацієнтів згодом буде потрібно місце у відділенні інтенсивної терапії. Однак в якийсь момент ресурси підійдуть до кінця », – пояснює Карла Шмірл з лікарні Barmherzigen Brüder в Айзенштадті. Не тільки пацієнти з коронавірусом, а й інші пацієнти також мають потребу в ліжках інтенсивної терапії. Наприклад, після операцій. Навіть якщо записи на операції були навмисно скорочені на кілька тижнів, невідкладні втручання не підлягають скасуванню. Крім того, на додаток до місць і необхідним обладнанням, перш за все, потрібно персонал. «В екстреній ситуації можна задіяти ШВЛ, але якщо відсутні співробітники для роботи з ними, це не має особливого сенсу», – говорить КРАГЕС.

Ситуація в клініках Штирії неухильно погіршується з появою нових пацієнтів з коронавірусом

У п’ятницю в державних і лікарнях релігійних організацій Штирії ситуація була «драматичною». У лікарні Barmherzigen Brüdern в Граці як і раніше вільні тільки дві з одинадцяти ліжок інтенсивної терапії. Представник Асоціації лікарень Штирії (KAGes) Рейнхард Марчик малює страшну картину: «Це дійсно тривожно. Відділення інтенсивної терапії вже заповнені в Східній Штирії і Бургенланді. В результаті, наприклад, серйозної дорожньо-транспортної пригоди, пацієнту потрібна інтенсивна медична допомога. Нам довелося використовувати віддалену лікарню ».

Якщо локдаун не вплине на кількість потребуючих інтенсивної медичної допомоги, то лікарі в Штирії незабаром можуть зіткнутися з сортуванням. «Ситуація дійсно серйозна. Ми звертаємося до людей із закликом звернути на це увагу і відповідним чином скорегувати свою поведінку! ».

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh