Новини з Австрії

Серйозна ситуація в лікарнях Верхньої Австрії, Бургенланда і Штирії

Кількість пацієнтів, яким потрібна медична допомога в лікарнях Австрії, збільшується з кожним днем

Медичне сортування (тріажа) – це термін, який в останні тижні все частіше використовується експертами, лікарями і урядом. Найгірший сценарій: якщо ліжок більше не буде, лікарям доведеться вирішувати, яких пацієнтів можна лікувати, а яких ні. Такий сортування слід уникати будь-яку ціну. Щоб пом’якшити ситуацію, кількість нових випадків інфікування має знизитися до менше 2 000 на середньому за тиждень. Це не очікується раніше початку грудня.

Губернатор Верхньої Австрії Томас Штельцер підтвердив, що він вже телефонував в Баварію з приводу переведення пацієнтів. Сусідня країна обіцяла допомогти. У Верхній Австрії зайняті 88,7% ліжок інтенсивної терапії Covid, а кількість нових інфекцій залишається високим.

Як повідомляється, кількість доступних ліжок інтенсивної терапії в Бургенланді також скорочується. В даний час 19 пацієнтів потребують інтенсивної медичної допомоги. «Багатьом хворим на коронавірус потрібно стаціонарне лікування через кілька днів. Деякому відсотку пацієнтів згодом буде потрібно місце у відділенні інтенсивної терапії. Однак в якийсь момент ресурси підійдуть до кінця », – пояснює Карла Шмірл з лікарні Barmherzigen Brüder в Айзенштадті. Не тільки пацієнти з коронавірусом, а й інші пацієнти також мають потребу в ліжках інтенсивної терапії. Наприклад, після операцій. Навіть якщо записи на операції були навмисно скорочені на кілька тижнів, невідкладні втручання не підлягають скасуванню. Крім того, на додаток до місць і необхідним обладнанням, перш за все, потрібно персонал. «В екстреній ситуації можна задіяти ШВЛ, але якщо відсутні співробітники для роботи з ними, це не має особливого сенсу», – говорить КРАГЕС.

Ситуація в клініках Штирії неухильно погіршується з появою нових пацієнтів з коронавірусом

У п’ятницю в державних і лікарнях релігійних організацій Штирії ситуація була «драматичною». У лікарні Barmherzigen Brüdern в Граці як і раніше вільні тільки дві з одинадцяти ліжок інтенсивної терапії. Представник Асоціації лікарень Штирії (KAGes) Рейнхард Марчик малює страшну картину: «Це дійсно тривожно. Відділення інтенсивної терапії вже заповнені в Східній Штирії і Бургенланді. В результаті, наприклад, серйозної дорожньо-транспортної пригоди, пацієнту потрібна інтенсивна медична допомога. Нам довелося використовувати віддалену лікарню ».

Якщо локдаун не вплине на кількість потребуючих інтенсивної медичної допомоги, то лікарі в Штирії незабаром можуть зіткнутися з сортуванням. «Ситуація дійсно серйозна. Ми звертаємося до людей із закликом звернути на це увагу і відповідним чином скорегувати свою поведінку! ».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України