Авторські статтіСпорт

Серена Вільямс стала обличчям туристичного бренду

Офіційний партнер Відкритого чемпіонату Австралії з тенісу 2018 року Australian Open-2018, група Accor Hotels, підписала договір про співпрацю з суперзіркою світового тенісу Сереною Вільямс. Перша ракетка світу втретє стала послом бренду, лише через кілька місяців після народження дочки.

«Я рада знову стати офіційним Послом готелів групи Accor Hotels на Australian Open-2018. Мені подобається зупинятися в готелях групи, тому що в них я можу відчувати себе як вдома, а також відпочити і відновити сили в затишній і стильної атмосфері», — зазначила Серена.

В рамках співпраці з Australian Open 2018 Група Accor Hotels зможе навчати персонал для навігації гостей по комплексу спортивних споруд «Мельбурн-парк», надавати інформаційні послуги вболівальникам турніру та послуги консьєржа гравцям. Група стані господинею офіційної вечірки для гравців Australian Open, а також надасть ексклюзивні привілеї учасників програм лояльності Le Club Accor Hotels і Accor Plus, щоб вони повною мірою могли насолодитися всіма перевагами чемпіонату.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України