Подорожі

Які будуть готелі у майбутньому

Група AccorHotels створила інтерактивну хроніку розвитку трендів в оформленні готельних номерів і представила «номер майбутнього».

Здійснити подорож крізь час і простір, і уявити, як жили мандрівники в різні роки з початку XX сторіччя можна на спеціально створеній сторінці. У кожної епохи є свій власний стиль і готельний номер, оформлень у цьому стилі.

Глобальна перспектива

Команда AccorHotels BeNeLux спільно з Ком’юніті-менеджером TravelNext Лобка Эльберсом і автором сайту interiorator.com Патріком Койманом намагалися уявити собі, що чекає мандрівників вже в найближчому майбутньому.

Автори проекту вважають, що незабаром готельний номер стані продовженням тематики подорожі та його напрямки. Інтер’єру кур’єри будуть натхненні атмосферою місця і створені за допомогою химерної суміші робіт місцевих дизайнерів і художників, щоб перенести мандрівників в еклектичне і дуже рухливе простір. Розвиток технологій піде далеко вперед і вийде за межі пристроїв. Замість цього дзеркала, стіни і вікна кімнати будуть підлаштовуватися під бажання і настрій гостя, створюючи доповнену реальність. Ключі в традиційному розумінні, а також картки від номера скоро канути в лету – замість цього двері будуть відкриватися по технології розпізнавання осіб або відбитків пальців.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.