Які будуть готелі у майбутньому

Група AccorHotels створила інтерактивну хроніку розвитку трендів в оформленні готельних номерів і представила «номер майбутнього».

Здійснити подорож крізь час і простір, і уявити, як жили мандрівники в різні роки з початку XX сторіччя можна на спеціально створеній сторінці. У кожної епохи є свій власний стиль і готельний номер, оформлень у цьому стилі.

Глобальна перспектива

Команда AccorHotels BeNeLux спільно з Ком’юніті-менеджером TravelNext Лобка Эльберсом і автором сайту interiorator.com Патріком Койманом намагалися уявити собі, що чекає мандрівників вже в найближчому майбутньому.

Автори проекту вважають, що незабаром готельний номер стані продовженням тематики подорожі та його напрямки. Інтер’єру кур’єри будуть натхненні атмосферою місця і створені за допомогою химерної суміші робіт місцевих дизайнерів і художників, щоб перенести мандрівників в еклектичне і дуже рухливе простір. Розвиток технологій піде далеко вперед і вийде за межі пристроїв. Замість цього дзеркала, стіни і вікна кімнати будуть підлаштовуватися під бажання і настрій гостя, створюючи доповнену реальність. Ключі в традиційному розумінні, а також картки від номера скоро канути в лету – замість цього двері будуть відкриватися по технології розпізнавання осіб або відбитків пальців.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

9 + 6 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh