Авторські статті

Сепаратисти вводять в оману українців на Сході, підміняючи поняття розширення повноважень місцевих громад федералізацією

Потрібно чітко розрізняти поняття децентралізації влади і розширення прав місцевих громад з федералізацією. Про це заявив лідер “УДАРу” Віталій Кличко в коментарі журналістам в кулуарах Верховної Ради. 

“Сьогодні, щоби не допустити кровопролиття, необхідно почути людей, зокрема на Сході. Потрібно дати місцевим громадам більше прав, більше повноважень. Потрібна децентралізація влади, децентралізація бюджету. Але в жодному разі це не федералізація”, – наголосив Віталій Кличко.

Він відзначив, що російські диверсанти підбурюють і вводять в оману українців у Східних регіонах, підміняючи поняття розширення повноважень місцевих громад федералізацією.

“Потрібно припинити заклики до сепаратизму, до розколу і відокремлення деяких областей країни. Сьогодні завдання всіх політиків – зберегти територіальну цілісність України. І саме цього хоче абсолютна більшість громадян нашої держави”, – зазначив лідер “УДАРу”.

Відповідаючи на запитання журналістів щодо доцільності проведення референдуму за федералізацію, Кличко наголосив, що такий референдум не потрібен, оскільки тема інспірована ззовні. “Нам потрібно знаходити компроміс. Але коли йдуть заклики до федералізації і сепаратизму, тут жодного компромісу бути не може”, – підкреслив Кличко.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України