Авторські статті

Близько 150 представників від «Правого сектора» Буковини відправили на спецнавчання до Києва

Днями Міністерство Оборони України звернулося до «Правого сектора» із проханням забезпечити додатково добровольців для спецнавчання. І вже вчора увечері до столиці України поїхали майже 150 буковинців. Про це дізнаємося у одного з лідерів «Правого сектора» Буковини, правозахисника Олексія Крикливця. За його словами буковинці три дні будуть проходити навчання на київському полігоні. Після чого відправляться на Схід України.

– На сьогоднішній день контингент «Правого сектора» проходить спеціальні навчання та буде брати участь в антитерористичній операції проти сепаратистів. Все що відбувається останнім часом, більше нагадує той сценарій, котрий розробила РФ з метою внесення дестабілізаційного фактору, з метою, як мінімум зірвати вибори. Ми бачимо, як активно використовуються російські спецслужби на території України, проводять диверсійні операції, використовуючи при цьому всі наявні засоби. Конкретно фінансуються спецпідрозділи РФ, використовують місцеве населення, котре лобіює інтереси РФ, зокрема на Сході України, – розповідає О. Крикливець.

Під час розмови правозахисник також повідомив, що за останні 1,5 місяці «Правий сектор» Чернівецької області, підготував дві сотні контингенту, кілька бойових спецпідрозділів, котрі будуть займатися охороною громадського порядку і конкретною роботою у напрямку стабілізації ситуації.

Де саме «Правий сектор» Буковини навчає свої бійців Олексій Крикливець не розголошує. Каже тільки, що навчання відбуваються в Карпатах. Деякі заняття проходили й на полігоні в Сторожинці.

– Проведено цілий ряд превентивних заходів, з метою уникнення будь-якого роду прояву сепаратизму. Всі зусилля спрямовані на те, щоб не допустити провокативні заходи, з боку сепаратистів та інших громадян. Котрі мають на меті незаконно проводити якісь протиправні дії, чи диверсійні спецоперації на території Буковини. Правий сектор офіційно заявляє, що буде робити все можливе і неможливе, для того, щоб уберегти Україну. Для того, щоб зберегти наші сім’ї у мирі, – запевнив О. Крикливець.

Спілкувалася: Альона Чорна

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України