Війна РФ проти України

«Сепаратисти навіть не підозрюють, що їх чекає в разі наступу на наші позиції», – волонтер

Два дні провів у спілкуванні з волонтерами та солдатами з усіх кінців фронту і не тільки. Почув багато надихаючого. Якщо коротко, то сепаратисти навіть не підозрюють, що їх чекає в разі наступу на наші позиції. Причому що найсмішніше – росіяни завдяки розвідці приблизно здогадуються про масштаби, але продовжують розповідати сепаратистам казки, що у нас залишилося всього 3 танки, та й ті не їздять прямо, а тільки по діагоналі.

Є, звичайно, окремі недоробки, але вони поступово виправляються. Ось навіть Нацгвардійці по Києву з гаубицями кататися стали  на нових КрАЗах, а раніше- шкільний ПАЗик, вікна зі скотчем і баклажка з водою в радіаторі.

АЛЕ! У гонитві за гонкою озброєння наші доблесні тиловики зовсім не паряться про елементарне, про побут солдата. Те, що прийде зима – вони знають. Але ось що разом із зимою приходять морози – це для них загадка. Саме тому йде пробуксовка з теплою формою і берцями, а про боржуйки і печі для обігріву взагалі не йдеться. Тому ми тимчасово припиняємо наш проект з гратами для бронетехніки і терміново починаємо дуууже важливий проект «Зігрій солдата». Нашими головними цілями є:

– Буржуйки для обігріву;

– Тепла форма;

– Дрова або брикети (в деяких місцях степ і вирубана до пнів зеленка).

Ми вже отримали креслення однієї з модифікацій буржуйок і приступаємо до виробництва (вона якраз на фото). За це спасибі Андрій Загороднюк. Так само будемо замовляти чудо-печі у нашого побратима Nikolay Zhurilo. Так що робота буде кипіти! :))))

Слава Україні!

Дописувач:

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України