Політика

Сенцов у Вашингтоні закликав відключити Росію від міжнародної платіжної системи SWIFT

Сенцов також наголосив, що потрібно зберегти міжнародний тиск на РФ

Найефективнішим кроком з боку США для тиску на РФ, аби змусити її зупинити агресію проти України та звільнити всіх українських полонених, стане відключення РФ від системи міжбанківських каналів зв’язку SWIFT – заявив у Вашингтоні Сенцов.

Як США можуть вплинути на РФ: “У мене дуже коротка відповідь на це – відключити SWIFT… Це реальний крок, аніж дуже довгі балачки”.

Він також сказав, що під час зустрічей у США та в інших країнах завжди зосереджується на необхідності збереження міжнародного тиску на РФ.

“Мої меседжі тут, як і завжди – зупинити російську агресію проти України та звільнити наших полонених”, – сказав Сенцов.

І додав, що повернути багатьох українців додому вдалося, зокрема, й завдяки міжнародному впливу, зокрема з боку Сполучених Штатів, країн Європи, а також безпосередньо України – зусиллями колишнього й нинішнього президентів. У цьому зв’язку він нагадав про нещодавнє визволення українців з російського полону й висловив сподівання, що цей процес триватиме.

Сенцов також сказав, що його ініціативу з інформування міжнародного співтовариства підтримує багато людей: “Це близькі до мене люди, мої помічники та правозахисники”.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

17 + 19 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.