Сенцов у Вашингтоні закликав відключити Росію від міжнародної платіжної системи SWIFT

Сенцов також наголосив, що потрібно зберегти міжнародний тиск на РФ

Найефективнішим кроком з боку США для тиску на РФ, аби змусити її зупинити агресію проти України та звільнити всіх українських полонених, стане відключення РФ від системи міжбанківських каналів зв’язку SWIFT – заявив у Вашингтоні Сенцов.

Як США можуть вплинути на РФ: “У мене дуже коротка відповідь на це – відключити SWIFT… Це реальний крок, аніж дуже довгі балачки”.

Він також сказав, що під час зустрічей у США та в інших країнах завжди зосереджується на необхідності збереження міжнародного тиску на РФ.

“Мої меседжі тут, як і завжди – зупинити російську агресію проти України та звільнити наших полонених”, – сказав Сенцов.

І додав, що повернути багатьох українців додому вдалося, зокрема, й завдяки міжнародному впливу, зокрема з боку Сполучених Штатів, країн Європи, а також безпосередньо України – зусиллями колишнього й нинішнього президентів. У цьому зв’язку він нагадав про нещодавнє визволення українців з російського полону й висловив сподівання, що цей процес триватиме.

Сенцов також сказав, що його ініціативу з інформування міжнародного співтовариства підтримує багато людей: “Це близькі до мене люди, мої помічники та правозахисники”.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

13 − 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh