Новини з Австрії

Канцлер Австрії повідомив про те, що послаблення карантину для невакцинованих до кінця року в країні не очікується

Відвідування перукаря, ресторану або зупинятися в готелі - під забороною

Різдво 2021 року не буде “нормальним”, це вже зрозуміло. Канцлер Шалленберг та віце-канцлер Коглер роблять приголомшливу заяву: 2G (жорсткі карантинні обмеження для невакцинованих), ймовірно, залишиться ще дуже довго.

З понеділка заходи щодо боротьби з коронавірусом стають ще більш жорсткими по всій країні – через нинішній сплеск позитивних результатів уряду довелося смикнути аварійний стоп-кран. З новим правилом 2G невакциновані люди де-факто будуть відрізані від дозвілля. Їм не дозволяється відвідувати постачальників послуг з контактом тіла, наприклад, перукарів, а також їм не дозволяється відвідувати ресторани або зупинятися в готелі.

Мета коаліції зрозуміла: люди мають пройти вакцинацію. І цей план, мабуть, працює. У суботу тисячі людей рішуче попрямували до центрів вакцинації, де швидко утворилися довгі багатогодинні черги.

Водночас федеральний канцлер Олександр Шалленберг та віце-президент Вернер Коглер прокоментували поточні заходи у подвійному інтерв’ю та дали похмурий прогноз на майбутнє! Розмова була записана в суботу незабаром після того, як влада повідомила про шокуючий рекордно високий рівень у майже 10 000 випадків коронавірусної хвороби. В інтерв’ю обидва захищають різке посилення заходів та покроковий план.

«Ні у кого з нас немає кришталевої кулі, ми не знаємо точно, як усе розвиватиметься. Наш обов’язок – захищати людей. Саме ми несемо цю відповідальність», – пояснив канцлер.

Потім глави уряду дали прогноз, що вказує на похмурі часи: Різдво 2021 року не буде нормальним!

Шалленберг змушений визнати: «Я не припускаю, що через шість тижнів ситуація буде такою, що ми зможемо скасовувати заходи. Тож це, ймовірно, буде Різдво 2G». Коглер додав: «Швидше за все, у нас ще буде 2G і на Різдво і на Новий рік».

Для нещеплених це означає: жодних різдвяних ярмарків, жодних лижних канікул, жодних свят за участю понад 25 осіб! Далі більше. На запитання, що з Віденським оперним (24 лютого 2022 р.) та іншими балами? Канцлер Шалленберг дав убивчу відповідь: «З сьогоднішнього погляду сезону балів для нещеплених не буде». Bumm, zack!

По матеріалам: https://www.heute.at/

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України