Авторські статтіНовини

Сенатори з США привезли гарну звістку для України

 СЕНАТОРИ ПРИВЕЗЛИ ГАРНУ ЗВІСТКУ З США

Американський сенатор Ліндсі Грем вважає, що єдина можливість змусити Росію змінитися в кращу сторону – це змусити Путіна і “путінську економіку” заплатити за свої агресивні дії більшу ціну.

Американський сенатор-республіканець Ліндсі Грем під час перебування в Києві 30 грудня заявив, що в наступному році проти Росії і особисто її голови – “самого ввічливого” Володимира Путіна будуть введені нові економічні санкції.

Одна з головних причин нових обмежувальних заходів – кібератаки під час президентської кампанії в Сполучених Штатах, санкціоновані вищим керівництвом Кремля.

“У наступному році ми збираємося представити нові санкції, які вдарили б по енергетичному та банківському секторах, і не тільки по ФСБ чи ГРУ, але і по самому Путіну, його найближчому оточенню”, – заявив Грем.

За словами американського політика, який є однопартійцем вибраного президента США Дональда Трампа, єдина можливість змусити нинішню Росію змінитися – це зробити так, щоб путінська економіка і сам Путін заплатили за дії Росії велику ціну.

“На початку 2017 року Конгрес, при підтримці обох партій, спробує ухвалити нові санкції, які стосуватимуться банківського та енергетичного секторів, критично важливих складових російської економіки.

Я сподіваюся, ми отримаємо позитивні голосування, а президент Дональд Трамп підпише закон”, – сказав він.

У свою чергу, ще один сенатор-республіканець Джон Маккейн, який також відвідував Київ, не виключив посилення санкцій проти Російської Федерації із-за її кібератак під час президентської кампанії в США.

Джерело: Козак інфо

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України