Війна РФ проти України

Сенат США знову підніме питання про надання Україні зброї

  11 -12 листопада 2014р. в США, Вашингтон, прибула українська делегація у складі: від партії Народний фронт Тетерук і Береза, від Самопомочі – я. Основна мета даного візиту – прийняття позитивного рішення Конгресу про військову допомогу Україні.

Варто відзначити, що 5 листопада 2014р. відбулися вибори до Конгресу США, в результаті яких республіканці отримали контроль над верхньою палатою Конгресу. Сенат очолив Мітч Макконнелл.

Перемога республіканців на виборах в Конгрес США має стратегічне значення для нашої країни. Саме республіканці давно лобіюють військову підтримку України. З початку весни 2014р. ними було внесено кілька законопроектів про надання нам прямої військової допомоги на суму $ 100 млн засобів боротьби з танками і ППО, стрілецької зброї, обміну розвідданими, а також надання статусу привілейованого союзника –  що не є  членом НАТО.

На цьому тижні є ймовірність того, що Сенат США знову підніме питання про надання Україні зброї та для нас – це реальний шанс отримати допомогу, підтримку від нашого стратегічного союзника. Ми, у складі делегації, плануємо скористатися цим шансом. Саме це є головною метою нашого візиту.

Також ми хочемо організувати постійну співпрацю з постачання добровольчих батальйонів і армії волонтерських організацій США і України. Продовжуємо координувати дії з підготовки інструкторів для навчання молодших командирів і рот територіальної оборони.

З  “асоціацією дружин і матерів” шукаємо додаткові канали з медичного протезування. Це болюче питання і зараз відчувається явна нестача якісних протезів для постраждалих внаслідок АТО хлопців.

Питань багато, часу мало. Скоро додому

Слава Україні.

Дописувач: Семен СЕМЕНЧЕНКО

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.