Новини з Австрії

Семиденний захворюваність стає менш важливим фактором для оцінки ситуації щодо коронавірусу

У Великобританії на дельта-варіант, який вважається особливо заразним, припадає 97 відсотків випадків

Число нових інфекцій зросло до більш ніж 30 тисяч в день, а захворюваність за 7 днів становить 322,6. На перший погляд, це шокуючі цифри, але вони оманливі. Кількість смертей і госпіталізацій зростає дуже помірно. Незважаючи на постійні тривоги в ЗМІ, острів далекий від аварійної ситуації.

Як і у всій Європі, в Австрії зараз зростає число інфекцій. Було б помилкою порівнювати «дельта-хвилю» з попередніми хвилями: зі збільшенням кількості вакцинацій та збільшенням можливостей тестування «правила гри» змінилися.

Є кілька чинників, що пояснюють чому не збільшується кількість смертей і госпіталізацій через коронавірус.

Хід вакцинації: наскільки добре вакцини захищають від зараження коронавірусів, зовсім незрозуміло, незважаючи на інформацію від виробника. Зрештою, люди без симптомів, тобто здорові люди, ніколи не піддавалися такому аналізу. Головне, щоб вакцини запобігали захворюванням, особливо важким. Хороші новини в тому, що вони працюють – навіть проти варіанту Дельта. Це підтвердили кілька досліджень. Той факт, що в міру проведення вакцинації все більше і більше вакцинованих людей потрапляє в число інфікованих, логічний і не повинен викликати у нас паніку.

Молодь: На даний момент все більше і більше молодих людей заражаються короною. Вони, в свою чергу, рідше страждають важкими захворюваннями. Хоча навіть молоді люди, які не хворіли на раніше, виявляються в відділеннях інтенсивної терапії, статистично це відбувається вкрай рідко.

Висновок: кількість і захворюваність інфекціями стають все менш актуальними для оцінки пандемічної ситуації. Потрібна зміна курсу – в тому числі і в ЗМІ.

Інформативна цінність семиденної захворюваності критикувалася вже давно. З самого початку пандемії вона був мірою всього і постійною «страшилкою». Тоді політики і вчені використовували цей показник, щоб виправдати заходи і обмеження.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України